کد خبر: ۱۰۶۴۵۳
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
علیپور خبر داد
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به اینکه در دو روز گذشته نیروهای این سازمان ١۶٨ سرویس خاک به منظور تسطیح معابر محلات شهرزیبا و ایران بندر به داخل شهر کنارک منتقل کردند، گفت: روز گذشته عملیات خارج کردن آب به صورت خانه به خانه از منازل مسکونی شهروندان در بندر کنارک پایان یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صدرالدین علیپور با اشاره به اقدامات سازمان مدیریت پسماند در شهرهای ایرانشهر و کنارک اظهار کرد: در دو روز گذشته نیروهای سازمان پسماند به منظور تسطیح معابر محلات شهرزیبا و ایران بندر ١۶٨ سرویس خاک از معدن به داخل شهر منتقل کردند، همچنین به منظور پر کردن و‌ تسطیح محوطه های منازل آب گرفته با تدابیر شهردار کنارک، 8 دستگاه کمپرسی مورد استفاده قرار گرفته است.

وی با اشاره تدابیر اداره فنی و عمران کنارک گفت: معابری که خاک آن ها توسط سیل شسته شده بود روز گذشته با حمل خاک و فعالیت گریدر ارسالی سازمان پسماند تسطیح شده و خوشبختانه اقدامات فنی در این شهر با همکاری تیم های اعزامی شهرداری تهران رو به پایان است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند همین طور از حمل ٣٩ ‌سرویس خاک و لجن از کانال داخل شهر به محل تخلیه معین شده توسط دو دستگاه کمپرسی و یک دستگاه بیل مکانیکی خبر داد.

علیپور در ادامه با بیان اینکه سی ام دی ماه ۹۸ تیم‌های عملیاتی آتش نشانی تهران در فاز جدیدی از کمک رسانی به مردم سیل زده بندر کنارک متشکل از ۶ تیم مجهز وارد محله های انتفاضه، فاروق اعظم، ابراهیمی ایران بندر ۶، ۷ و ۸ شده و عملیات خود را آغاز کردند، گفت: فقط در روز دوشنبه ۳۰ دی ماه تعداد ۲۵ تانکر ۱۳ هزار لیتری آب از منازل بندر کنارک خارج شد و توسط نیروها به دریا انتقال پیدا کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اضافه کرد: احساس رضایت ساکنین و شهروندان بندر کنارک از حضور نیروهای شهرداری تهران در این بندر که برای امداد به سیل زدگان اعزام شده اند، قابل توجه است.

علیپور با اشاره به اعزام ۶ اکیپ از نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در روز گذشته به محله‌های خیابان خاتم الانبیا(ص)، خیابان قدس، فاروق اعظم، ابراهیمی و محله های عزیزیه و نظر آباد عنوان کرد: روز گذشته عملیات خارج کردن آب به صورت خانه به خانه از منازل مسکونی شهروندان در بندر کنارک پایان یافت.

وی در پایان گفت: امیروز نیز فرماندار، رییس و اعضا شورای شهر کنارک از محل فعالیت عوامل اجرایی سازمان مدیریت پسماند و سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بازدید و از عوامل اجرایی تقدیر و تشکر کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.