کد خبر: ۱۰۶۴۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج خبر داد
مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج گفت: درصدد هستیم با همکاری کارخانه روغن نباتی جهان چیت نسبت به احداث یک پارک شش هکتاری در محدوده خارجی آن اقدام کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آرش یگانی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در مدیریت شهر، اظهار کرد: مشارکت مردمی راهی برای رفع معضلات شهری است؛ این مهم باید به یک فرهنگ تبدیل شود و برای تحقق آن باید از خودمان آغاز کنیم و نشان دهیم که مراقبت از شهر، تلاش برای کاهش ترافیک و آلودگی هوا اهمیت زیادی دارد.

وی از بهسازی فضاهای سبز منطقه ۹ شهرداری کرج خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک‌هزار اصله نهال در این منطقه کاشته شده است و در صدد هستیم تا پایان سال جاری ۶۰۰ اصله نهال دیگر نیز بکاریم.

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج از انجام مذاکراتی با کارخانه روغن نباتی جهان چیت در راستای احداث یک پارک شش هزار متر مربعی در محوطه خارجی این کارخانه خبر داد و عنوان کرد: شهردار کرج پیگیر این موضوع است چراکه این محدوده از پوشش گیاهی مطلوبی برخوردار نیست.

وی خاطرنشان کرد: همچنین با هیئت مدیره کارخانه قند کرج نیز مذاکراتی برای بهبود وضعیت فضای سبز آن انجام شده است که در این راستا در نظر داریم فضای موجود در این کارخانه را به محیطی فرهنگی، تفریحی و ورزشی برای استفاده شهروندان تبدیل کنیم.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار