کد خبر: ۱۰۶۴۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج خبر داد
مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج گفت: درصدد هستیم با همکاری کارخانه روغن نباتی جهان چیت نسبت به احداث یک پارک شش هکتاری در محدوده خارجی آن اقدام کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آرش یگانی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در مدیریت شهر، اظهار کرد: مشارکت مردمی راهی برای رفع معضلات شهری است؛ این مهم باید به یک فرهنگ تبدیل شود و برای تحقق آن باید از خودمان آغاز کنیم و نشان دهیم که مراقبت از شهر، تلاش برای کاهش ترافیک و آلودگی هوا اهمیت زیادی دارد.

وی از بهسازی فضاهای سبز منطقه ۹ شهرداری کرج خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک‌هزار اصله نهال در این منطقه کاشته شده است و در صدد هستیم تا پایان سال جاری ۶۰۰ اصله نهال دیگر نیز بکاریم.

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج از انجام مذاکراتی با کارخانه روغن نباتی جهان چیت در راستای احداث یک پارک شش هزار متر مربعی در محوطه خارجی این کارخانه خبر داد و عنوان کرد: شهردار کرج پیگیر این موضوع است چراکه این محدوده از پوشش گیاهی مطلوبی برخوردار نیست.

وی خاطرنشان کرد: همچنین با هیئت مدیره کارخانه قند کرج نیز مذاکراتی برای بهبود وضعیت فضای سبز آن انجام شده است که در این راستا در نظر داریم فضای موجود در این کارخانه را به محیطی فرهنگی، تفریحی و ورزشی برای استفاده شهروندان تبدیل کنیم.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.