کد خبر: ۱۰۶۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
شهردار منطقه یک مشهد در مرکز 137 خبر داد
شهردار منطقه یک مشهد از بهره برداری سالن چند منظوره شهید محرابی تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جواد اصغری با اعلام این خبر در حاشیه پاسخگویی تلفنی به شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی 137، اظهار داشت: سالن چند منظوره مجد که با تصویب در کمیته نامگذاری، به نام شهید مدافع حرم، شهید محرابی نامگذاری شد و دارای یک ایستگاه آتش نشانی هم است تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد تا سرانه این منطقه در حوزه ایمنی و اتش نشانی را به استانداردها نزدیک کند.
وی افزود: برای ساخت این ایستگاه حدود 7 میلیارد تومان بدون در نظر گرفتن هزینه ایستگاه آتش نشانی، اعتبار در نظر گرفته شده بود که با احتساب ارزش 10 میلیارد تومانی زمین این مجموعه، 17 میلیارد تومان کل هزینه انجام شده برای ساخت آن می باشد.
اصغری بیان کرد: این مجموعه به عنوان مرکز فرماندهی بحران در حوزه میانی شهر مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در خارج از مواقع بحران نیز، به عنوان سالن ورزشی، به شهروندان خدمت رسانی خواهد کرد.
وی در مورد سایر اقدامات این منطقه نیز گفت: پروژه پیاده روسازی بولوار سجاد نیز تا پایان سال جاری به طور کامل به بهره برداری می رسد که در ابتدای خیابان زنبق نیز یک پارک کوچک خطی و یک پاتوق محله برای افزایش انس اجتماعی افراد محله، احداث کرده ایم.
شهردار منطقه یک مشهد عنوان کرد: پروژه حق تقدم عابر پیاده به صورت پایلوت در این منطقه در تقاطع بعثت و خیابان رضا اجرایی شد و در برخی تقاطع های دیگر نیز در حال اجرا است.
اصغری ادامه داد: طبقه هشتم پارکینگ پرستار نیز در حال احداث است تا بتوانیم این پارکینگ را در نیمه اول سال آینده تقدیم شهروندان و زائران عزیز نمائیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.