کد خبر: ۱۰۶۳۳۶
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
معاون شهردار اصفهان خبر داد
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: امسال هفت میلیارد تومان پروژه عمرانی و مشارکتی در شهرداری منطقه ۱۱ در حال اجرا است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج مظفر در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان یکی از مناطق کم‌برخوردار شهر اصفهان است و به جهت موقعیت و بافت خاص، پروژه هایی متفاوت برای آن تعریف شده است.

وی با اشاره به تامین آب مورد نیاز برای آبیاری فضای سبز منطقه ۱۱، افزود: امسال برای تامین آب مورد نیاز برای آبیاری فضای سبز بودجه‌ مناسبی برای منطقه ۱۱ در نظر گرفته شده تا از پساب تصفیه شده شاهین شهر استفاده شود.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان ادامه داد: در سال‌جاری یک منبع آب در منطقه ۱۱ با صرف اعتباری افزون بر دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان احداث می‌شود که مراحل پایانی آن در حال انجام است.

وی با اشاره به پروژه‌های مشارکتی منطقه ۱۱، تصریح کرد: یکی از پروژه‌های مشارکتی این منطقه «پردیس‌های سینمایی مهتاب» است که برای احداث آن  شهرداری منطقه حدود ۳۰۰ میلیارد سرمایه‌گذاری کرده و مابقی اعتبارات مورد نیاز توسط سرمایه گذار بخش خصوصی تامین خواهد شد.

مظفر با بیان اینکه پردیس‌های سینمایی مهتاب اوایل سال آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، ادامه داد: با افتتاح پردیس‌های سینمایی مهتاب به عنوان نخستین سینمای غرب اصفهان، شهروندان شمال و غرب شهر می‌توانند فیلم‌های روز کشور را در این مجموعه مشاهده کنند.

وی گفت: شهرداری منطقه ۱۱ امسال در بازسازی و احیاء بافت تاریخی حمام رهنان ۲۰۰ میلیون تومان هزینه کرده و در صدد جذب مشارکت کننده بخش خصوصی برای اتمام و بهره‌برداری از این پروژه است.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه هفت میلیارد تومان پروژه عمرانی و مشارکتی در شهرداری منطقه ۱۱ در حال اجرا است، تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر ۸۰ درصد بودجه خالص عمرانی منطقه ۱۱ جذب شده است.

وی ادامه داد: منطقه ۱۱ با آزادسازی کارخانه روغن نباتی اقدامی بسیار بزرگی را انجام داد زیرا فعالیت آن مشکلات زیست‌محیطی زیادی برای منطقه ۱۱ و ساکنان خیابان امام خمینی به وجود آورده بود.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.
خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب

خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب

امروز ۲۷ دی ماه ۹۸ نماز جمعه تهران در مصلی به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد.