کد خبر: ۱۰۶۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
مدیر عامل مجموعه باغ کتاب در مورد آخرین جزئیات ساخت پارکینگ این مجموعه توضیحاتی را ارائه کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،جلالی در مورد وضعیت پارکینگ مجموعه باغ کتاب که سال‌ها قرار است ساخته شود، گفت: محل این پارکینگ در مجاورت کتابخانه ملی و باغ کتاب قرار دارد و این پارکینگ به نام پارکینگ باغ کتاب شهرت گرفته اما به واقع در اختیار شرکت نوسازی عباس آباد قرار دارد.

وی با بیان این که بر اساس دستور شهردار سابق تهران کل پروژه‌های عمرانی کلان زیرمجموعه شهرداری، باید توسط معاونت فنی و عمرانی پیگیری شود، گفت: برای ساخت پارکینگ در مجموعه اراضی عباس آباد که در مجاورت باغ کتاب قرار دارد نسبت به جذب سرمایه گذار اقدام شده؛ اما شنیده‌ها حاکی از آن است که با وجود آن که رسما جذب سرمایه گذار برای ساخت این پارکینگ اعلام شده اما سرمایه گذاران اعلام آمادگی نکردند و به نظرمی‌رسد این پارکینگ می‌بایست با بودجه شهرداری ساخته شود.

مدیر عامل باغ کتاب با اشاره به مشکلات مالی شهرداری تهران گفت: ساخت این پارکینگ جزء پروژه‌های اولویت دار نیست.

وی با بیان اینکه این پارکینگ دارای ظرفیت ۲۰۰۰  واحد است در پاسخ به این سوال که چرا مجموعه باغ کتاب در ساخت این پارکینگ به شهرداری کمک نمی‌کند، گفت: باغ کتاب هیچ بودجه‌ای برای اداره‌اش دریافت نمی‌کند و درآمدهای ما نیز به سختی کفاف امورات را می‌دهد.

جلالی با بیان این که اگر این پارکینگ ساخته شود شاهد افزایش مراجعات به مجموعه باغ کتاب هستیم، تصریح کرد: در حال حاضر مراجعه کنندگان می‌بایست خودروهای خود را در محدوده رینگ باغ کتاب پارک کنند که تنها ۱۰۰۰ واحد جای پارک در این رینگ وجود دارد و پیش بینی می‌شود اگر این پارکینگ عمومی ساخته شود در طول هفته تعداد مراجعه کنندگان به مجموعه باغ کتاب دو برابر و در پایان هفته نیز شاهد افزایش یک ونیم برابری مراجعات به باغ کتاب خواهیم بود.

وی با بیان این که به نظرمی‌رسد برای ساخت این پارکینگ عمومی ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار لازم باشد گفت: برای ساخت این پارکینگ در سال آینده حتما با شورای شهر و شهرداری تهران رایزنی خواهیم کرد.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.
خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب

خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب

امروز ۲۷ دی ماه ۹۸ نماز جمعه تهران در مصلی به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد.