کد خبر: ۱۰۶۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
مراسم قرعه‌کشی سوپرلیگ جودو روز یکشنبه برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مراسم قرعه کشی دومین دوره سوپرلیگ و لیگ امید جودو تا المپیک روز یکشنبه 29 دی ساعت 16 در سالن جلسات فدراسیون جودو برگزار می شود.

 سعید قمی رییس سازمان لیگ جودو هم با اعلام این خبر عنوان کرد: قرار است در روز یکشنبه قبل از آغاز مراسم قرعه کشی از حامی مالی سازمان لیگ جودو رونمایی خواهد شد.

تیمهایی که تا قبل از مراسم قرعه کشی وضعیت مالی (مبلغ ورودیه) و مدارک ورزشکاران تیم خود را تکمیل نکرده باشند در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.