کد خبر: ۱۰۶۱۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش، از برگزاری جشنواره «لاله‌های روشن» در 40 هزار مدرسه سراسر کشور در ۱۶ بهمن خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی  رمضانی مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش با تسلیت شهادت سردار سلیمانی، او را الگویی کامل برای جامعه برشمرد و اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود و هجمه‌های متعددی که وجود دارد سعی داریم دهه فجر امسال را باشکوه‌تر از هر سال برگزار کنیم.

وی از برگزاری چند برنامه در دهه فجر خبر داد و افزود: با همکاری تشکل‌های دانش‌آموزی، تعدادی برنامه را در ایام دهه فجر برگزار می‌کنیم که از جمله می‌توان به جشنواره لاله های روشن که با همکاری اداره کل شاهد و تشکل‌های دانش‌آموزی و استفاده از ظرفیت‌های دانش‌آموزان و فرزندان شهید برگزار می شود، اشاره کرد.

رمضانی تصریح کرد: در روز ۱۶ بهمن با حضور تمام تشکل‌ها و شوراهای دانش‌آموزی، ۴۰ هزار یادواره، ۴۰ هزار شهید و ۴۰هزار مدرسه برگزار می‌شود تا دانش‌آموزان، معلمان و اولیا به دیدار خانواده شهدا بروند.

وی ادامه داد: مقدمات این جشنواره از ۸ آبان سالروز شهادت شهیدحسین فهمیده آغاز شده و تا ۲۲اسفند که روز شهید است، ادامه دارد اما این کار در روز ۱۶ بهمن در تمام مدارس برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش، معرفی شخصیت سردار سپهبد شهید سلیمانی به دانش آموزان از برنامه های دهه فجر امسال دانست و خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی انسان بی‌نظیری بود که انسان‌هایی مانند او در تاریخ کم است لذا نیازمندیم دانش‌آموزان از زوایای مختلف این سردار را بشناسند لذا بخشنامه این موضوع نیز به استان‌ها ارسال می‌شود تمام معاونت‌ها سعی کنند در دهه فجر این چهره جهانی را به دانش‌آموزان معرفی کنند.

وی به طرح ملی «سیل مهربانی همکلاسی‌ها» اشاره و اظهار کرد:  این طرح با هدف یاری رساندن به دانش آموزان مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان با مسؤولیت سازمان دانش‌آموزی در اول بهمن در مدارس سراسر کشور برگزار می‌شود.

رمضانی گفت: فراهم کردن زمینه گفت‌وگوی تشکل‌های دانش‌آموزی در دهه فجر از دیگر برنامه های دهه فجر امسال خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.