کد خبر: ۱۰۶۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از آغاز فرآیند اخذ علامت استاندارد برای محوطه های بازی و سرگرمی کودکان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین امیری در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: در راستای حفظ و ارتقاء سطح ایمنی اماکن عمومی، عرصه‌های فضای سبز و به ویژه محوطه‌های بازی و سرگرمی کودکان و با توجه به اینکه تجهیزات زمین‌های بازی مستقر در پارک ها و فضای سبز مشمول مقررات استاندارد اجباری است، این پروژه در دست اجرا قرار گرفته است.

وی افزود: با هماهنگی به عمل آمده بین اداره کل استاندارد استان و مدیریت بهینه سازی حوزه معاونت خدمات شهری و از محل اعتبارات آن سازمان ویژه طرح " طاها " (طرح اجرای هماهنگ استاندارد) از تجهیزات زمین‌های بازی بازدید و نسبت به برداشت موارد غیرمنطبق با استانداردهای مربوطه و برنامه ریزی برای رفع آن اقدام شده است.  

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه در سال جاری ابتدا توسط کارگروه تخصصی نسبت به رفع ایرادات اصلی و غیر ایمن اقدام شده، خاطرنشان کرد: بر این اساس تاکنون بیش از ۵۰۰ تجهیز از ۸۰ محوطه بازی در مناطق ۱۵گانه بازدید و سند انطباقی برای آن تهیه شده است.
امیری اظهار امیدواری کرد: تا پایان سال جاری شهرداری اصفهان به عنوان نخستین شهر کشور موفق به دریافت علامت استاندارد برای محوطه‌های بازی کودکان شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .