کد خبر: ۱۰۶۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از آغاز فرآیند اخذ علامت استاندارد برای محوطه های بازی و سرگرمی کودکان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین امیری در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: در راستای حفظ و ارتقاء سطح ایمنی اماکن عمومی، عرصه‌های فضای سبز و به ویژه محوطه‌های بازی و سرگرمی کودکان و با توجه به اینکه تجهیزات زمین‌های بازی مستقر در پارک ها و فضای سبز مشمول مقررات استاندارد اجباری است، این پروژه در دست اجرا قرار گرفته است.

وی افزود: با هماهنگی به عمل آمده بین اداره کل استاندارد استان و مدیریت بهینه سازی حوزه معاونت خدمات شهری و از محل اعتبارات آن سازمان ویژه طرح " طاها " (طرح اجرای هماهنگ استاندارد) از تجهیزات زمین‌های بازی بازدید و نسبت به برداشت موارد غیرمنطبق با استانداردهای مربوطه و برنامه ریزی برای رفع آن اقدام شده است.  

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه در سال جاری ابتدا توسط کارگروه تخصصی نسبت به رفع ایرادات اصلی و غیر ایمن اقدام شده، خاطرنشان کرد: بر این اساس تاکنون بیش از ۵۰۰ تجهیز از ۸۰ محوطه بازی در مناطق ۱۵گانه بازدید و سند انطباقی برای آن تهیه شده است.
امیری اظهار امیدواری کرد: تا پایان سال جاری شهرداری اصفهان به عنوان نخستین شهر کشور موفق به دریافت علامت استاندارد برای محوطه‌های بازی کودکان شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.