کد خبر: ۱۰۶۱۲۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان؛
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: دستیابی به برنامه ها و عملیاتی کردن طرح سازگاری با کم آبی نیازمند توافق، اهتمام، همدلی و تلاش مدیران و مردم در کلیه مراحل تدوین برنامه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کامران خرم در جلسه سازگاری با کم آبی استان کرستان، با تاکید بر اهمیت موضوع سازگاری با کم آبی، اظهار داشت: دستیابی به برنامه ها و عملیاتی کردن برنامه سازگاری با کم آبی نیازمند توافق و ارائه نقطه نظرات تمام ذینفعان و اهتمام، همدلی و تلاش جمعی در کلیه مراحل تدوین برنامه است.

وی افزود: باید برنامه ای جامع مبتنی بر گزارشات آماری و نظریات علمی در خصوص برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت استان در حوزه منابع آبی تدوین و به کارگروه ملی ارائه شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان ادامه داد: این برنامه ها گامی موثر برای مقابله و سازگاری با کم آبی در سال های آینده و در شرایط مختلف است.

گفتنی است در ادامه این جلسه مسئولان و کارشناسان مربوطه نقطه نظرات خود را درباره برنامه های سازگاری با کم آبی و برخی مسائل آب استان در راستای تدوین یا انجام اصلاحات برنامه، مطرح کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.