کد خبر: ۱۰۶۱۲۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان؛
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: دستیابی به برنامه ها و عملیاتی کردن طرح سازگاری با کم آبی نیازمند توافق، اهتمام، همدلی و تلاش مدیران و مردم در کلیه مراحل تدوین برنامه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کامران خرم در جلسه سازگاری با کم آبی استان کرستان، با تاکید بر اهمیت موضوع سازگاری با کم آبی، اظهار داشت: دستیابی به برنامه ها و عملیاتی کردن برنامه سازگاری با کم آبی نیازمند توافق و ارائه نقطه نظرات تمام ذینفعان و اهتمام، همدلی و تلاش جمعی در کلیه مراحل تدوین برنامه است.

وی افزود: باید برنامه ای جامع مبتنی بر گزارشات آماری و نظریات علمی در خصوص برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت استان در حوزه منابع آبی تدوین و به کارگروه ملی ارائه شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان ادامه داد: این برنامه ها گامی موثر برای مقابله و سازگاری با کم آبی در سال های آینده و در شرایط مختلف است.

گفتنی است در ادامه این جلسه مسئولان و کارشناسان مربوطه نقطه نظرات خود را درباره برنامه های سازگاری با کم آبی و برخی مسائل آب استان در راستای تدوین یا انجام اصلاحات برنامه، مطرح کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

دکتر غلامرضا لطیفی با اشاره به اینکه مدیریت شهری به معنای عام یعنی مشارکت همه دستگاه‌ها برای اداره شهر گفت: شهرداری به تنهایی قادر به رفع آلودگی هوای شهر نبوده و هماهنگی همه دستگاه‌ها لازم است .
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
پربازدیدترین ها