کد خبر: ۱۰۶۱۲۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی خبر داد
سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی از افزایش 25 درصدی استقبال از گرمخانه های سیار در یک هفته گذشته خبر داد و گفت: امسال گرمخانه های زنان از نظر توزیع جغرافیایی و ظرفیتی افزایش 100 درصدی داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید مالک حسینی در خصوص استقبال افراد بی خانمان از گرمخانه های سیار به دنبال برودت هوا در یک هفته گذشته گفت: در هفته گذشته استقبال از 5 گرمخانه سیار 25 درصد افزایش داشته است. 

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته افزایش 100 درصدی ظرفیت گرمخانه های زنان را داشتیم، عنوان کرد: امسال دو گرمخانه زنان در مناطق 8 و 5 افتتاح شد که با توزیع مناسب جغرافیایی و افزایش تعداد ظرفیت پذیرش، افزایش مددجویان خانم را به همراه داشته است. 

سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی ادامه داد: پیش از افتتاح این دو گرمخانه در شرق تهران و در نزدیکی دره فرحزاد که کلونی افراد آسیب دیده است، برای زنان گرمخانه نداشتیم و دسترسی ها مشکل بود که با افتتاح این دو گرمخانه این مشکلات رفع شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.