کد خبر: ۱۰۶۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
طی امضای تفاهم نامه با شرکت الو پارک
تفاهم نامه همکاری مشترک شهرداری منطقه 19 و شرکت الو پارک به منظور اجرای طرح رزرو آنلاین پارکینگ امضا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،الوپارک سامانه آنلاین خدمات پارکینگ برای ارائه سرویس رزرو، اشتراک و پرداخت بهای جای پارک است که به منظور استفاده از این سامانه و تسهیل دسترسی شهروندان به خدمات پارکینگ، طی جلسه ای با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه 19 و معاون حمل و نقل وترافیک این منطقه با مسئولین شرکت الو پیک، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا شد.

در این جلسه مدیران شرکت الو پارک ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و وضعیت موجود، از ارائه خدمات در منطقه 19 اظهار خشنودی کردند و در پایان نیز تفاهم نامه همکاری میان طرفین امضا و مبادله شد.

براساس این گزارش هوشمند سازی پارکینگ ها گامی مهم برای تحقق شهر هوشمند است و در همین راستا نیز ضمن شناسایی پارکینگ های محدوده منطقه، تبلیغات محیطی انجام می شود.

این گزارش می افزاید: سامانه رزرو پارکینگ الوپارک دارای ویژگی هایی همچون جستجوی پارکینگ بر اساس نام محله و خیابان، جستجو بر اساس نام پارکینگ، رزرو جای پارک و پارکینگ و پرداخت هزینه آن، پرداخت آنلاین هزینه جای پارک و پارکینگ و دریافت اطلاعات وجود جای پارک خالی در پارکینگ است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
آخرین اخبار