کد خبر: ۱۰۶۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
طی امضای تفاهم نامه با شرکت الو پارک
تفاهم نامه همکاری مشترک شهرداری منطقه 19 و شرکت الو پارک به منظور اجرای طرح رزرو آنلاین پارکینگ امضا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،الوپارک سامانه آنلاین خدمات پارکینگ برای ارائه سرویس رزرو، اشتراک و پرداخت بهای جای پارک است که به منظور استفاده از این سامانه و تسهیل دسترسی شهروندان به خدمات پارکینگ، طی جلسه ای با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه 19 و معاون حمل و نقل وترافیک این منطقه با مسئولین شرکت الو پیک، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا شد.

در این جلسه مدیران شرکت الو پارک ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و وضعیت موجود، از ارائه خدمات در منطقه 19 اظهار خشنودی کردند و در پایان نیز تفاهم نامه همکاری میان طرفین امضا و مبادله شد.

براساس این گزارش هوشمند سازی پارکینگ ها گامی مهم برای تحقق شهر هوشمند است و در همین راستا نیز ضمن شناسایی پارکینگ های محدوده منطقه، تبلیغات محیطی انجام می شود.

این گزارش می افزاید: سامانه رزرو پارکینگ الوپارک دارای ویژگی هایی همچون جستجوی پارکینگ بر اساس نام محله و خیابان، جستجو بر اساس نام پارکینگ، رزرو جای پارک و پارکینگ و پرداخت هزینه آن، پرداخت آنلاین هزینه جای پارک و پارکینگ و دریافت اطلاعات وجود جای پارک خالی در پارکینگ است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

دکتر غلامرضا لطیفی با اشاره به اینکه مدیریت شهری به معنای عام یعنی مشارکت همه دستگاه‌ها برای اداره شهر گفت: شهرداری به تنهایی قادر به رفع آلودگی هوای شهر نبوده و هماهنگی همه دستگاه‌ها لازم است .
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
پربازدیدترین ها