کد خبر: ۱۰۶۱۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
«شیشه» در سبد جمع آوری زباله های بازیافتی شهرداری منطقه 15 قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی اکبر کریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 15 با اعلام این خبر گفت: با امضای تفاهم نامه ای از سوی اداره مدیریت پسماند منطقه با یک شرکت شیشه های ساختمانی از مبدا جمع آوری می شود.

به گفته وی این طرح با همکاری معاونت شهرسازی و معماری منطقه انجام می شود که در آن تفکیک و تحویل پسماند شیشه های ساختمانی از مبدا صورت می گیرد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه اضافه کرد: تمامی مالکانی که قصد تخریب و نوسازی دارند موظف اند پیش از عملیات تخریب شیشه های ساختمان قدیمی خود را به اداره مدیریت پسماند منطقه تحویل دهند.

کریمی پور در ادامه با تاکید بر اهمیت کاهش پسماند های خطرناک گفت: این اقدام در راستای مدیریت سبز و به منظور پایه گذاری و گسترش طرح تفکیک پسماند در مبدا و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی و حفظ محیط زیست انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: با انعقاد این تفاهم نامه حجم انبوهی از شیشه ها از زباله جدا و در نتیجه کود های کمپوست بهتری تولید می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.