کد خبر: ۱۰۶۰۹۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
برنامه هاي ويژه ايام فاطميه (س) در ايستگاه هاي منتخب متروي تهران برگزار مي شود.
اين ويژه برنامه ها به همت معاونت امور فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري مترو برگزار مي شود.
در يكي از اين برنامه ها در با مشاركت و همكاري موسسه قرآني ميثاق با نور، ميز مشاوره با حضور كارشناسان  حوزه خانواده با موضوع سبك زندگي فاطمي برپا مي شود. در اين برنامه فرهنگي كه با هدف ارتقاي بیشتر سطح آگاهي ديني و خانوادگي برگزار مي شود كارشناسان به راهنمايي مسافران در زمينه هاي مختلف مي پردازند. اين برنامه از 22 ديماه سال جاري آغاز شده و يكشنبه هاي هر هفته به مدت يك ماه در ايستگاه هاي دروازه دولت، شهرري و تجريش برپاست. 
همچنين به مناسبت فرا رسيدن ايام فاطميه (س) و به منظور ايجاد فضاي بصري مناسب در اين ايام گذرگاه‌هاي فرهنگي ايستگاه‌هاي منتخب مترو شاهد برگزاري نمايشگاه هاي پوستر است. معاونت امور فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري متروي تهران مسافران مترو را به تماشاي نمايشگاه پوستر "هنر فاطمي" در ايستگاه هاي تئاترشهر، فردوسي، ميدان حضرت ولي عصر (عج) و توحيد و نيز نمايشگاه پوستر "سبك زندگي فاطمي" در ايستگاه هاي شادمان، امام خميني (ره)، ميدان جهاد و تجريش دعوت مي نمايد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.