کد خبر: ۱۰۶۰۹۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
رئیس پلیس راهور کرج اعلام کرد
رئیس پلیس راهور کرج گفت: طی سال گذشته در معابر استان البرز ۹۳ تصادف منجر به فوت رخ داده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ حمدالله رحمتی پور در برنامه ویژه طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک که در کرج و با حضور معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا برگزار شد، اظهار کرد: استان البرز با دارا بودن نیمی از معابر ایران حدود ۱۸ درصد ترافیک کشور را عبور می‌دهد.

وی گفت: طی سال گذشته در معابر استان البرز ۹۳ تصادف منجر به فوت رخ داده است، آمار کشته‌های تصادفات در ۹ ماهه سال جاری ۶۰ نفر بوده که ۷۴ درصد آنها عابر بوده اند.

رئیس پلیس راهور کرج با اشاره به اقدامات خوبی که در سطح شهر کرج از سوی شهرداری برای به حداقل رساندن تصادفات دنبال می‌شود، گفت: خوشبختانه مواردی مانند کانالیزه کردن مسیر عابرین پیاده، رسیدگی به وضعیت معابر شهری و یا جانمایی پل‌های عابر پیاده توسط شهرداری این کلانشهر به صورت جهادی در حال انجام است.

وی عنوان کرد: با اقدامات انجام شده توسط شهرداری کرج توانسته ایم در ماه‌های اخیر تصادفات شهری را به حداقل برسانیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

دکتر غلامرضا لطیفی با اشاره به اینکه مدیریت شهری به معنای عام یعنی مشارکت همه دستگاه‌ها برای اداره شهر گفت: شهرداری به تنهایی قادر به رفع آلودگی هوای شهر نبوده و هماهنگی همه دستگاه‌ها لازم است .
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
پربازدیدترین ها