کد خبر: ۱۰۶۰۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
طی ۲۴ ساعت گذشته؛
مدیرکل راهداری و حمل و قل جاده ای آذربایجان غربی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در استان ۲۳۰۰ کیلومتر از محورهای استان برف‌روبی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ارسلان شکری در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه با توجه به بارش سنگین برف طی ۲۴ ساعت گذشته در بیشتر مناطق استان شاهد انسداد بسیاری از محورها و جاده‌های شریانی ور اه های روستایی استان بودیم افزود: در ۲۴ ساعته گذشته با وجود بارش‌های مستمر و مکرر برف روبی در مقاطع و محورهای استان عملیات برف روبی به حجم ۲۳۰۰ کیلومتر و در ۱۳۰ مرتبه انجام شد.

وی با بیان اینکه هم اکنون همه محورها و جاده‌های اصلی استان باز بوده و تردد ادامه دارد افزود: راه‌های روستایی استان که شامل ۱۶ روستا در چهار شهرستان بود نیز در حال برف روبی و بازگشایی است.

شکری با اشاره به مجموع ساعات بارش برف در محورهای ارتباطی استان به میزان ۴۵۷ ساعت ادامه داد: تناژ مصرفی شن و نمک در سطح محورهای ارتباطی جهت جلوگیری از یخبندان و بروز مشکل در روند تردد خودروهای عبوری ۲۱۰ تن بود که در جریان این عملیات راهداری زمستانی ۲۴۴ نفر از همکاران راهداری با ۱۲۴ دستگاه ماشین آلات نسبت به انجام این عملیات اقدام کردند.

وی محورهای خوی – قطور، خوی – زرآباد و ارومیه - سلماس را دارای بیشترین عملیات برف روبی معرفی کرد و گفت: در محورهای روستایی نیز ۳۰۰ کیلومتر عملیات برف روبی با تلاش ۸۵ نفر از همکاران راهداری انجام شده است که با توجه به اولویت محورهای اصلی همچنان برف روبی در محورهای روستایی ادامه دارد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

دکتر غلامرضا لطیفی با اشاره به اینکه مدیریت شهری به معنای عام یعنی مشارکت همه دستگاه‌ها برای اداره شهر گفت: شهرداری به تنهایی قادر به رفع آلودگی هوای شهر نبوده و هماهنگی همه دستگاه‌ها لازم است .
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
پربازدیدترین ها