کد خبر: ۱۰۶۰۷۷
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
سلیمانی خبر داد
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از آغاز اجرای طرح شناسایی و ابطال کارت سوخت تاکسی‌های فاقد پروانه معتبر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تمامی تاکسیرانان شهر کرمانشاه برای فعالیت باید دارای پروانه معتبر باشند و کارت سوخت تنها برای تاکسیرانانی که فعالیت مستمر دارند و مورد تایید سازمان تاکسیرانی هستند، قابل استفاده است.

وی ادامه داد: طرح شناسایی و ابطال کارت سوخت تاکسی‌های فاقد پروانه تاکسیرانی و یا فاقد اعتبار به منظور ساماندهی و انتظام‌بخشی ناوگان تاکسیرانی به اجرا درآمده است.

سلیمانی داشتن پروانه فعالیت و دارای اعتبار تاکسیرانی را الزام اساسی این حرفه برشمرد و تصریح کرد: این سازمان مالکین تاکسی‌های فاقد پروانه و یا فاقد اعتبار تاکسیرانی را به عنوان تاکسی غیرمجاز دانسته و در همین راستا در تلاش هستیم با شناسایی این دسته از رانندگان نسبت به توقیف و ابطال کارت سوخت آنان اقدام لازم به عمل آوریم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: مالکین و رانندگان تاکسی‌ها، باید قبل از انقضای پروانه در اسرع وقت جهت دریافت و تمدید پروانه فعالیت به سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.

وی با اشاره به این که سهمیه‌ بنزینی که برای تاکسی‌ها در نظر گرفته شده، به اندازه کافی بوده و تاکنون اعتراض و شکایتی در این زمینه از تاکسیرانان دریافت نکرده‌ایم، خاطرنشان کرد: البته سهمیه برخی تاکسی‌ها از جمله تاکسی‌های دوگانه‌سوز از ۲۳۰ لیتر به ۲۵۰ لیتر افزایش یافته و سهمیه تاکسی‌های تک سوز نیز حدود ۴۰۰ لیتر بود.

سلیمانی اضافه کرد: بیش از ۹۵ درصد تاکسی‌هایی که در کرمانشاه فعالیت دارند دوگانه‌سوز هستند و قرار است خودروهای آژانس‌های تاکسی تلفنی نیز دوگانه‌سوز شوند که دستورالعمل و شیوه دوگانه‌سوز شدن آن‌ها نیز توسط ستاد سوخت اعلام می‌شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه در خصوص نرخ کرایه تاکسی پس از افزایش نرخ بنزین و سهمیه‌بندی آن، اظهار کرد: نرخ کرایه تاکسی‌ها در شهر کرمانشاه هیچ تغییری نکرده و همین میزان تا پایان سال ادامه دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.