کد خبر: ۱۰۶۰۷۲
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: اجرای طرح پاکسازی داوطلبانه پارک جنگلی ناژوان و جمع آوری زباله و مواد بازیافتی با همکاری شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی فرهنگی سپاهان و اعضای سازمان‌های مردم نهاد فعال در این حوزه اجرا می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدرسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: این طرح به مناسبت روز ملی هوای پاک و با مشارکت سازمان مدیریت پسماند، سازمان فرهنگی تفریحی ورزشی شهرداری، باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان، مجمع فعالان زیست محیطی اصفهان؛ گروه‌های کوهنوردی کرکس و چکادروز جمعه مورخ ۲۷ دی ماه و در ساعت هشت و نیم صبح شروع می‌شود.

وی افزود: ناژوان متعلق به همه مردم شهر و حتی کشور است که این سرمایه عظیم را نباید به راحتی از دست داد.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان ادامه داد: در این طرح سعی کردیم از همه توان اعضای سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی استفاده کنیم تا نتیجه‌ای خوب و قابل قبول بگیریم.

وی با اشاره به استفاده تعداد قابل توجهی از شهروندان در طول سال از فضای پارک جنگلی ناژوان افزود: فرهنگ شهروندان اصفهانی در پاکیزه نگهداشتن و مراقبت از پارک ها و فضای سبز در سطح بالایی است که باید از آن‌ها قدردانی کرد.

هاشمیان با اشاره به استفاده اردوهای دانش آموزی و دانشجویی در فصول مختلف از مراکز گردشگری ناژوان گفت: با اقدامات خوبی که در زمینه فرهنگسازی مراقبت از فضای سبز در بین اردوهای دانش آموزی انجام شده، مشکلات کمتری در این حوزه را شاهد هستیم.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: مجموعه‌های تفریحی و گردشگری اصفهان ظرفیت بی نظیری برای جذب گردشگر داخلی و خارجی است که می توانیم با همپوشی ظرفیت‌ها و هم افزایی توان خود از آن بهره ببریم.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

دکتر غلامرضا لطیفی با اشاره به اینکه مدیریت شهری به معنای عام یعنی مشارکت همه دستگاه‌ها برای اداره شهر گفت: شهرداری به تنهایی قادر به رفع آلودگی هوای شهر نبوده و هماهنگی همه دستگاه‌ها لازم است .
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
پربازدیدترین ها