کد خبر: ۱۰۶۰۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۰
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: باتوجه به بارش سنگین برف و یخبندان در ۲۴ ساعت گذشته با تلاش های شبانه روزی، هیچ مشکلی در تردد شهروندان وجود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا اصغری اظهار کرد: با توجه به بارش سنگین برف در روز گذشته با تلاش های بی وقفه پاکبانان و کارکنان سازمان مدیریت پسماند و معاونت خدمات شهری در امر برف روبی و محلول پاشی گسترده هیچ مشکلی در تردد شهروندان وجود ندارد.

وی ادامه داد: برای بهبود در خدمات رسانی به شهروندان و جلوگیری از هرگونه لغزندگی خیابان ها حدود ۷۲۰ هزار لیتر محلول به مناطق شش، هفت، هشت و ۱۰ تحویل داده شد.

اصغری تصریح کرد: برای تسریع در برف روبی و محلول پاشی و تسهیل عبور و مرور شهروندان، تعداد  ۶۶ دستگاه محلول پاش متفرقه نیز در محل محلول سازی سازمان مدیریت پسماند بارگیری شدند تا در اقصی نقاط شهر عملیات محلول پاشی هرچه بیشتر و سریع‌تر انجام گیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز تبیین فعالیت های سازمان در بارش اخیر، گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی ضمن برودت هوا در شب‌های آتی و احتمال یخ بندان در سطح شهر جهت جلوگیری از خطرات احتمالی و تسهیل در عبورو مرور، عوامل خدمات با تجهیزات مورد نیاز اقدام به برف روبی حاشیه خیابان ها می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: از شهروندان خواهشمندیم احتیاط کامل در ترددهای خود داشته باشند تا طعم شیرین این نعمت الهی با بروز حوادث به کام‌مان تلخ نشود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.