کد خبر: ۱۰۶۰۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۰
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: باتوجه به بارش سنگین برف و یخبندان در ۲۴ ساعت گذشته با تلاش های شبانه روزی، هیچ مشکلی در تردد شهروندان وجود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا اصغری اظهار کرد: با توجه به بارش سنگین برف در روز گذشته با تلاش های بی وقفه پاکبانان و کارکنان سازمان مدیریت پسماند و معاونت خدمات شهری در امر برف روبی و محلول پاشی گسترده هیچ مشکلی در تردد شهروندان وجود ندارد.

وی ادامه داد: برای بهبود در خدمات رسانی به شهروندان و جلوگیری از هرگونه لغزندگی خیابان ها حدود ۷۲۰ هزار لیتر محلول به مناطق شش، هفت، هشت و ۱۰ تحویل داده شد.

اصغری تصریح کرد: برای تسریع در برف روبی و محلول پاشی و تسهیل عبور و مرور شهروندان، تعداد  ۶۶ دستگاه محلول پاش متفرقه نیز در محل محلول سازی سازمان مدیریت پسماند بارگیری شدند تا در اقصی نقاط شهر عملیات محلول پاشی هرچه بیشتر و سریع‌تر انجام گیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز تبیین فعالیت های سازمان در بارش اخیر، گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی ضمن برودت هوا در شب‌های آتی و احتمال یخ بندان در سطح شهر جهت جلوگیری از خطرات احتمالی و تسهیل در عبورو مرور، عوامل خدمات با تجهیزات مورد نیاز اقدام به برف روبی حاشیه خیابان ها می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: از شهروندان خواهشمندیم احتیاط کامل در ترددهای خود داشته باشند تا طعم شیرین این نعمت الهی با بروز حوادث به کام‌مان تلخ نشود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

دکتر غلامرضا لطیفی با اشاره به اینکه مدیریت شهری به معنای عام یعنی مشارکت همه دستگاه‌ها برای اداره شهر گفت: شهرداری به تنهایی قادر به رفع آلودگی هوای شهر نبوده و هماهنگی همه دستگاه‌ها لازم است .
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
پربازدیدترین ها