کد خبر: ۱۰۶۰۶۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱
مدیر امور شهر شهرداری اراک گفت: همزمان با آغاز بارندگی‌ها از شب گذشته تمامی نیروها و تجهیزات زمستانه که به حالت آماده باش بودند، آغاز به فعالیت برف روبی و یخ زدایی از معابر شهری با اولویت مسیرهای پرتردد، سطوح شیب دار، تقاطع های غیرهمسطح و کمربندی ها کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد حسین ساده وند در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از ساعت سه بامداد امروز و با شدت بارش برف، عملیات برف روبی معابر با استفاده از ۱۵ دستگاه برف روب همچون کامیون تیغه دار، گریدر، لودر آغاز و تا ساعت ۸ صبح نیز پاکسازی و بازگشایی تمامی معابر اصلی و درجه دو شهر ادامه پیدا کرد.

وی خاطرنشان کرد: در عملیات برف روبی امروز پنج دستگاه نمک پاش مکانیزه به صورت مرتب کمربندی‌ها و بلوار کربلا تا گردنه سیبک را به صورت کامل مورد پوشش قرار دادند.

مدیر امور شهر شهرداری اراک عنوان کرد: تمامی نیروهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری نیز با برنامه ریزی مشخص از ساعت سه صبح، نسبت به یخ زدایی و برف روبی معابر شهر صنعتی و همچنین برف تکانی درختان سطح شهر اقدام کردند.

وی با اشاره به اینکه از صبح امروز نیز ۱۵۰ نیروی خدمات شهری و قبل از حضور شهروندان در سطح شهر، در حال پاکسازی و برف روبی معابر درجه دو شهر اراک هستند، گفت: توزیع کیسه های بسته بندی ماسه و نمک در مدارس سطح شهر از دیگر اقدامات عوامل اجرایی ستاد زمستانه شهرداری اراک است.

ساده وند تصریح کرد: وظیفه شهرداری اراک کسب رضایتمندی شهروندان و نیز مهیا ساختن شرایط مناسب در هنگام بارش برف و باران جهت تسهیل در تردد شهروندان است و قطعا در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.