کد خبر: ۱۰۶۰۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰
شهردار مشهد:
شهردار مشهد گفت: پروژه تئاتر بزرگ شهر باید با حداکثر سرعت و بدون تاخیر در زمان بندی مشخص آماده بهره برداری شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در حاشیه بازدید از پروژه در حال احداث تئاتر بزرگ شهر، اظهار کرد: تئاتر شهر یکی از مهم ترین پروژه‌های شهری به شمار می‌رود که اجرای آن در زمان‌بندی مشخص شده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به سخنان وزیرفرهنگ وارشاد اسلامی در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث تئاتر بزرگ شهر مشهد تصریح کرد: وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در این مراسم بر این نکته تاکید داشت که کمتر پروژه‌ای درحوزه فرهنگی در کشور داشته ایم که در اجرا دچار تاخیر نشده باشد که در پاسخ ایشان اعلام کردیم که حتی یک روز تاخیر را در اجرای پروژه تئاتر شهر نمی پذیریم.

وی اضافه کرد: درهمین راستا هرچند وقت یکبار از این پروژه بازدید خواهم داشت تا از نزدیک در جریان روند اجرای آن باشم، امروز نیز در محل پروژه حاضر شده و مشاهده کردیم که دست اندرکاران پروژه با احساس مسئولیت پیگیر کار هستند.

کلائی ادامه داد: برای احداث تئاتر بزرگ شهر باید ۱۷ هزارمترمکعب خاکبرداری انجام شود که از این میزان تا کنون ۱۲هزار متر مکعب خاکبرداری انجام شده است و امیدواریم پنج هزار مترمکعب باقی مانده ازعملیات خاکبرداری این پروژه نیز در زمانبندی درنظر گرفته شده، انجام شود همچنین پروژه با سرعت حداکثری و طبق زمان مشخص به عنوان یک رکورد آماده بهره‌برداری شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.