کد خبر: ۱۰۶۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران :
مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران به تشریح چرایی بازگشت بی دود به سطح شهر پرداخته و گفت: بازگشت موقت این دوچرخه‌ها به سطح شهر برای تعیین تکلیف وجه پرداختی مشترکین و سایر مطابات آن‌ها بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،یعقوب آزاده مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران با اشاره به آخرین رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت بیدود، گفت: بازگشت مجدد این دوچرخه‌ها به سطح شهر برای تعیین تکلیف وجه پرداختی مشترکین و سایر مطابات آن‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه شهرداری در تلاش برای حمایت از دوچرخه سواری و شرکت‌های حامی در این حوزه است، افزود: علت بازگشت بیدود به سطح شهر اقدام در راستای مطالبات کاربرانش بوده است.

آزاده دل با تاکید بر اینکه شرکت بیدود تا زمان اعلام فراخون برای حضور سایر شرکت‌ها حضور خواهد داشت، تصریح کرد: اعلام فراخوان در این حوزه با هدف ایجاد فضای شفاف رقابتی در بین شرکت کنندگان برای ادامه مسیر با هزینه کمتر است.

مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران با بیان اینکه شرکت‌هایی که در این حوزه حضور خواهند داشت نیاز به حمایت دولت و شهرداری نیز دارند، گفت: باید بسته‌های حمایتی نیز از این شرکت‌ها در نظر گرفته شود.


وی در توضیح اینکه گفته می‌شود برخی مردم دوچرخه‌ها را تحویل نداده یا آن‌ها را اوراق می‌کنند، افزود: چنین موضوعی صحت ندارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.