کد خبر: ۱۰۶۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از اجرای 1 میلیون و 800 هزار مترمربع روکش آسفالت در نتیجه اجرای طرح بهسازی معابر شهر تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس صفا صبوری دیلمی که در نشست مشترک معاونان فنی و عمرانی و معاونان مالی و اقتصاد شهری مناطق 22 گانه سخن می گفت، ضمن اشاره به برخی از دستاوردهای اجرایی طرح بهسازی معابر شهر تهران، از اجرای 1 میلیون و 800 هزار متر مربع روکش آسفالت از زمان آغاز اجرای این طرح خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 65 هزار نقطه از عوارض خرابی روکش آسفالت معابر پایتخت مرمت شده است.

مهندس صبوری تلاش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی را از نقاط قوت کارنامه عملکرد مدیریت شهری در دوره فعلی دانست و بار رد برخی اظهارنظرها در خصوص رکود اقدامات عمرانی در شهر تهران، یادآور شد: هم اکنون پروژه‌های عمرانی متعددی در حال اجرا است و علی رغم بدهی هایی که از گذشته وجود داشته روند اجرای زیرساخت های موردنیاز عمرانی متوقف نشده است.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، بر اساس ابلاغیه لایحه متمم بودجه سال 1398، این قابلیت وجود دارد که مبلغ یک میلیارد تومان برای بهسازی روکش آسفالت و 500 میلیون تومان جهت بهسازی انهار و پیاده روهای هر یک از نواحی 123 گانه هزینه شود.

عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران نیز طی سخنانی در این نشست، بر ضرورت رفع موانع موجود میان حوزه های مختلف ماموریتی در شهرداری تهران تاکید و ابراز امیدواری کرد برگزاری چنین نشست هایی بتواند اهداف مدیریت کلان شهری را تامین کرده و باعث رفع مشکلات شهر و خدمات رسانی بهتر به شهروندان شود
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.