کد خبر: ۱۰۶۰۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
معاون مطالعات و برنامه ریزی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران:
معاون مطالعات و برنامه ریزی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از وجود پیوست مطالعاتی طرح ترافیک 98 و طرح آلودگی هوا خبر داد و گفت: نتایج پایش دوره‌ای طرح ترافیک جدید (هر سه ماه یک‌بار) تهیه و به مراجع مربوطه ارسال می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محبوبه ذاکری با تأکید براینکه طرح ترافیک 98 و طرح آلودگی هوا پیوست مطالعاتی دارد، عنوان کرد: این پیوست که شامل مطالعات قبل و بعد است، توسط دانشگاه تربیت مدرس به کارفرمایی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران تهیه شده است و شورای عالی ترافیک شهر تهران بر مبنای نتایج همین مطالعات، طرح را تصویب کرد. 

وی با بیان اینکه  نتایج پایش دوره‌ای طرح ترافیک جدید (هر سه ماه یک‌بار) تهیه و به مراجع مربوطه از جمله شورای اسلامی شهر تهران ارسال می‌شود، تصریح کرد: علاوه بر این، درخواست‌ها و تذکرات شورای شهر تهران در ارتباط با مطالعات طرح محدوده‌های ترافیک و آلودگي هوا به صورت مرتب از طریق معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهر تهران به همراه پیوست‌های مربوطه پاسخ داده می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.