کد خبر: ۱۰۶۰۰۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
شهردار مشهد تاکید کرد
شهردارمشهد گفت: پروژه تئاتربزرگ شهر باید با حداکثر سرعت و بدون تاخیر درزمان بندی مشخص آماده بهره برداری شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی درحاشیه بازدید از پروژه در حال احداث تئاتر بزرگ شهر افزود: تئاتر شهر یکی از مهم ترین پروژه های شهری است که اجرای آن در زمانبندی مشخص شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی با اشاره به صحبت های وزیرفرهنگ وارشاد اسلامی در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث تئاتر بزرگ شهر مشهد اظهارکرد: دکترصالحی در این مراسم بر این نکته تاکید داشت که کمتر پروژه ای درحوزه فرهنگی در کشورداشته ایم که در اجرا دچار تاخیر نشده باشد که در پاسخ ایشان اعلام کردیم که حتی یک روز تاخیر را در اجرای پروژه تئاتر شهر نمی پذیریم.
وی اضافه کرد: درهمین راستا هرچند وقت یکبار از این پروژه بازدید خواهم داشت تا از نزدیک در جریان روند اجرای آن باشم، امروز نیز در محل پروژه حاضر شده و مشاهده کردیم که دست اندرکاران پروژه با احساس مسئولیت پیگیر کار هستند.
کلائی ادامه داد: برای احداث تئاتر بزرگ شهر باید 17 هزارمترمکعب خاکبرداری انجام شود که از این میزان تا کنون 12هزار متر مکعب خاکبرداری انجام شده است و امیدواریم پنج هزار مترمکعب باقی مانده ازعملیات خاکبرداری این پروژه نیزدر زمانبندی درنظر گرفته شده، انجام شود. همچنین پروژه با سرعت حداکثری و طبق زمان مشخص به عنوان یک رکورد آماده بهره برداری شود.
همچنین در ادامه شهردار مشهد در حضوری سرزده در محل احداث پروژه کارخانه نوآوری حاضر و از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی این پروژه قرارگرفت و ضمن ارائه راهکارهایی خواستار سرعت گرفتن عملیات اجرایی و آماده شدن بخشی از این پروژه تا پایان سال شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.