کد خبر: ۱۰۶۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
معاون عمران شهری شهردار اصفهان از برگزاری بیست و هشتمین نشست معاونان فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور به میزبانی شهرداری اصفهان در روزهای ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه سال‌جاری خبر داد و گفت: در این نشست اصفهان میزبان معاونان فنی و عمرانی ۱۸ کلانشهر کشور خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج مظفر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: نخستین نشست تخصصی معاونان فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور در آذرماه سال ۷۸ در شهر مشهد "پایتخت معنوی ایران" برگزار شد و پس از آن به صورت دوره‌ای به میزبانی سایر کلانشهرهای ایران ادامه یافت.

وی با اشاره به اهداف برگزاری نشست معاونان فنی و عمرانی کلانشهرها، افزود: این نشست‌ها به منظور برقراری ارتباط مؤثر با معاونان، مدیران کل و روسای ادارات فنی و عمرانی دستگاه‌ها، سازمان‌های اداری اجرایی مرتبط جهت تقویت و پاسخ به نیازهای مقتضی و عمرانی کلانشهرها، تبادل تجربیات موفق عمرانی کلانشهرها با یکدیگر همچنین افزایش توان علمی و تخصصی در اجرای پروژه‌های عمرانی برگزار می‌شود.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه بیست و هشتمین نشست معاونین فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور به میزبانی شهرداری اصفهان روزهای ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه سال‌جاری در هتل آسمان برگزار می‌شود، تصریح کرد: نمایندگان کلانشهرهایی همچون تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، قم، اهواز، کرمانشاه، همدان، ارومیه، رشت، زاهدان، کرمان، یزد، اردبیل، بندرعباس و اراک در این نشست دو روزه حضور خواهند داشت.

وی تاکید کرد: در این نشست دو روزه معاونان فنی و عمرانی ۱۸ کلانشهر کشور درباره موضوعاتی همچون نگهداشت تاسیسات شهری و افزایش ایمنی پل ها و سازه های عمرانی، استفاده از توانمندی دارایی و مزیت نسبی استان های مختلف برای تامین مصالح نظیر قیر، سنگ، سیمان و آهن آلات، توسعه عرصه های عمومی و فضاهای باز همگانی پیاده محور و مسائل جاری و تجارب موفق کلانشهرها در امور عمران شهری به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

مظفر ادامه داد: در دومین روز برگزاری این نشست برنامه‌ریزی برای بازدید معاونان فنی و عمرانی کلانشهرها از پروژه‌های شاخص عمرانی شهرداری اصفهان را خواهیم داشت.


برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.