کد خبر: ۱۰۵۹۹۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از واریز مبلغ مابه التفاوت نرخ بنزین سرویس مدارس و آژانس‌های فعال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدحسین اکبرنژاد در خصوص نحوه واریز نرخ مابه‌التفاوت سوخت و استفاده از آن، اظهار کرد: بعد از پیگیری‌های انجام گرفته در این خصوص مبلغ فوق به حساب افراد تائید شده در کاربری سرویس مدارس که قبلا در سامانه سپند ثبت‌نام کرده‌اند و همچنین آژانس‌های فعال، پس از کنترل اطلاعات مربوطه به حساب افراد مشمول واریز شده است.

وی ادامه داد: این اعتبار صرفا برای پرداخت هزینه بنزین بوده و در دستگاهی غیر از جایگاه سوختگیری قابل استفاده نیست.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز تصریح کرد: رانندگان جهت استفاده از اعتبار فوق باید پس از سوخت گیری، فرآیند پرداخت وجه را به وسیله دستگاه پرداخت جایگاه (پوز بانکی) با کارت متصل به حساب اعلام شده در سامانه انجام دهند.

اکبرنژاد افزود: در این مورد با انتخاب گزینه اعتباری و وارد کردن چهار رقم آخر کد ملی مالک به عنوان رمز سوخت فرآیند پرداخت وجه تکمیل و با دریافت رسید، باقیمانده اعتبار قابل مشاهده است.

وی در خصوص رانندگانی که اطلاعاتشان ناقص یا اشتباه درج شده است و اعتبار سوخت دریافت نکرده‌اند، گفت: فرآیند اصلاح اطلاعات آن‌ها از تاریخ پانزدهم دی‌ماه اجرایی شده و اطلاع‌رسانی در این رابطه طی روزهای آتی انجام می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.