کد خبر: ۱۰۵۹۹۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از واریز مبلغ مابه التفاوت نرخ بنزین سرویس مدارس و آژانس‌های فعال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدحسین اکبرنژاد در خصوص نحوه واریز نرخ مابه‌التفاوت سوخت و استفاده از آن، اظهار کرد: بعد از پیگیری‌های انجام گرفته در این خصوص مبلغ فوق به حساب افراد تائید شده در کاربری سرویس مدارس که قبلا در سامانه سپند ثبت‌نام کرده‌اند و همچنین آژانس‌های فعال، پس از کنترل اطلاعات مربوطه به حساب افراد مشمول واریز شده است.

وی ادامه داد: این اعتبار صرفا برای پرداخت هزینه بنزین بوده و در دستگاهی غیر از جایگاه سوختگیری قابل استفاده نیست.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز تصریح کرد: رانندگان جهت استفاده از اعتبار فوق باید پس از سوخت گیری، فرآیند پرداخت وجه را به وسیله دستگاه پرداخت جایگاه (پوز بانکی) با کارت متصل به حساب اعلام شده در سامانه انجام دهند.

اکبرنژاد افزود: در این مورد با انتخاب گزینه اعتباری و وارد کردن چهار رقم آخر کد ملی مالک به عنوان رمز سوخت فرآیند پرداخت وجه تکمیل و با دریافت رسید، باقیمانده اعتبار قابل مشاهده است.

وی در خصوص رانندگانی که اطلاعاتشان ناقص یا اشتباه درج شده است و اعتبار سوخت دریافت نکرده‌اند، گفت: فرآیند اصلاح اطلاعات آن‌ها از تاریخ پانزدهم دی‌ماه اجرایی شده و اطلاع‌رسانی در این رابطه طی روزهای آتی انجام می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.