کد خبر: ۱۰۵۹۹۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از واریز مبلغ مابه التفاوت نرخ بنزین سرویس مدارس و آژانس‌های فعال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدحسین اکبرنژاد در خصوص نحوه واریز نرخ مابه‌التفاوت سوخت و استفاده از آن، اظهار کرد: بعد از پیگیری‌های انجام گرفته در این خصوص مبلغ فوق به حساب افراد تائید شده در کاربری سرویس مدارس که قبلا در سامانه سپند ثبت‌نام کرده‌اند و همچنین آژانس‌های فعال، پس از کنترل اطلاعات مربوطه به حساب افراد مشمول واریز شده است.

وی ادامه داد: این اعتبار صرفا برای پرداخت هزینه بنزین بوده و در دستگاهی غیر از جایگاه سوختگیری قابل استفاده نیست.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز تصریح کرد: رانندگان جهت استفاده از اعتبار فوق باید پس از سوخت گیری، فرآیند پرداخت وجه را به وسیله دستگاه پرداخت جایگاه (پوز بانکی) با کارت متصل به حساب اعلام شده در سامانه انجام دهند.

اکبرنژاد افزود: در این مورد با انتخاب گزینه اعتباری و وارد کردن چهار رقم آخر کد ملی مالک به عنوان رمز سوخت فرآیند پرداخت وجه تکمیل و با دریافت رسید، باقیمانده اعتبار قابل مشاهده است.

وی در خصوص رانندگانی که اطلاعاتشان ناقص یا اشتباه درج شده است و اعتبار سوخت دریافت نکرده‌اند، گفت: فرآیند اصلاح اطلاعات آن‌ها از تاریخ پانزدهم دی‌ماه اجرایی شده و اطلاع‌رسانی در این رابطه طی روزهای آتی انجام می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.