کد خبر: ۱۰۵۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۰
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از خدمات رسانی ویژه به زائران و مسافران در پایانه‌های مسافربری همزمان با بارندگی‌ها و سرد شدن هوا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن شریعتی اظهار کرد: با آغاز بارندگی‌ها تیم‌های عملیاتی سازمان مسیرهای تردد مسافران و خیابان های منتهی به پایانه با تجهیزات و ماشین های برف روب بازگشایی شد.

وی افزود: برودت هوا در جاده‌های بین شهری و تدابیر صورت گرفته از طریق فرماندهی پلیس راه استان در مقاطعی از روز باعث جلوگیری از حرکت اتوبوس‌ها به خارج از شهر می‌شود که وجود پلیس راه در درون پایانه و اطلاع رسانی سریع به ناوگان حمل ونقل جاده ای برون شهری باعث شده است که مسافران در جاده ها سرگردان نباشند.

وی اضافه کرد: با توجه به این موضوع امکاناتی در پایانه آماده شده است تا در صورت تاخیر در اعزام ناوگان، مسافران درمکان های آماده شده مستقر شوند تا شرایط جاده ها به حالت عادی بازگردد.

شریعتی ادامه داد: همچنین با توجه به کاهش دمای هوا سالن‌های پایانه‌های مسافربری سیستم های گرمایشی فعال و سایر زیرساخت‌های برای حضور موقت زائران و مسافران در این مکان ها فراهم شده است.

وی گفت: در مجموع ۲۵۰ نفر از نیروهای عملیاتی سازمان در حوزه های گوناگون آماده خدمات رسانی به زائران هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.