کد خبر: ۱۰۵۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۰
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از خدمات رسانی ویژه به زائران و مسافران در پایانه‌های مسافربری همزمان با بارندگی‌ها و سرد شدن هوا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن شریعتی اظهار کرد: با آغاز بارندگی‌ها تیم‌های عملیاتی سازمان مسیرهای تردد مسافران و خیابان های منتهی به پایانه با تجهیزات و ماشین های برف روب بازگشایی شد.

وی افزود: برودت هوا در جاده‌های بین شهری و تدابیر صورت گرفته از طریق فرماندهی پلیس راه استان در مقاطعی از روز باعث جلوگیری از حرکت اتوبوس‌ها به خارج از شهر می‌شود که وجود پلیس راه در درون پایانه و اطلاع رسانی سریع به ناوگان حمل ونقل جاده ای برون شهری باعث شده است که مسافران در جاده ها سرگردان نباشند.

وی اضافه کرد: با توجه به این موضوع امکاناتی در پایانه آماده شده است تا در صورت تاخیر در اعزام ناوگان، مسافران درمکان های آماده شده مستقر شوند تا شرایط جاده ها به حالت عادی بازگردد.

شریعتی ادامه داد: همچنین با توجه به کاهش دمای هوا سالن‌های پایانه‌های مسافربری سیستم های گرمایشی فعال و سایر زیرساخت‌های برای حضور موقت زائران و مسافران در این مکان ها فراهم شده است.

وی گفت: در مجموع ۲۵۰ نفر از نیروهای عملیاتی سازمان در حوزه های گوناگون آماده خدمات رسانی به زائران هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

نقش مدیریت شهری در کنترل آلودگی هوا/ لزوم افزایش ۳ برابری ظرفیت حمل و نقل عمومی(مترو)

دکتر غلامرضا لطیفی با اشاره به اینکه مدیریت شهری به معنای عام یعنی مشارکت همه دستگاه‌ها برای اداره شهر گفت: شهرداری به تنهایی قادر به رفع آلودگی هوای شهر نبوده و هماهنگی همه دستگاه‌ها لازم است .
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
پربازدیدترین ها