کد خبر: ۱۰۵۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز از وجود ۲۶۰ پارک محله‌ای در تبریز و تلاش برای افزایش این تعداد در سال آینده خبر داده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود برزگر جلالی اظهار کرد: طبق برنامه‌ای که برای سال آینده در نظر گرفته‌ایم قرار است هر ۱۰ روز یک پارک محله‌ای در کلانشهر تبریز ایجاد شود و امیدوار هستیم با این اقدام،  تعداد پارک‌های سطح شهر به ۳۰۰ پارک افزایش یابد.

وی ادامه داد: در راستای رفع کمبود فضای سبز در تبریز، طی جلسات برگزار شده با مسئولان استانی و اعضای شورای شهر،  تصمیم گرفتیم سال آینده با عنوان سال "فضای سبز و زیباسازی" در سازمان نام‌گذاری شود تا بتوانیم به هدف موردنظر دست پیدا کنیم.

برزگر جلالی گفت: نمایندگان مجلس، مسئولان استانی، محیط زیست و منابع طبیعی باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند تا بتوان از اعتبارات استانی، شهری و همچنین از اعتبارات ملی در راستای پروژه‌های بزرگ تبریز از جمله کمربند سبز در راستای کاهش آلودگی هوا استفاده کرد و تحقق این مهم نیازمند جلب توجه همه نسبت به این موضوع است تا بتوان مشکل فضای سبز را حل کرد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز با اشاره به تشکیل ستاد فضای سبز طی چند روز آینده در کلانشهر تبریز خاطرنشان کرد: پارک در تمام مناطق کلانشهر تبریز وجود دارد، اما لزوم توجه بیشتر شهرداری‌های هر منطقه در مناطقی که تعداد پارک‌ها، کمتر است را می‌طلبد و همچنین شهرداری مناطق باید از حیث کیفیت، امکانات و تجهیزات، توجه بیشتری را داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
پربازدیدترین ها