کد خبر: ۱۰۵۹۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
معاون شهردار تبریز:
معاون برنامه‌ریزی شهردار تبریز گفت: ۱۳۸ میلیارد تومان مبلغ مصوب متروی تبریز در سال جاری بود که دو برابر آن یعنی ۲۶۳ میلیارد تومان تحقق یافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مرتضی موحدنیا در جلسه علنی شورای اسلامی شهر با اعلام این خبر، اظهار کرد: بودجه عمرانی شهرداری تبریز در سال ۹۸، یک هزار و ۵۱۷ میلیارد تومان است که در ۹ ماه اخیر ۷۳۰ میلیارد تومان آن تحقق یافته است؛  عملکرد عمرانی نسبت به کل بودجه ۳۷ درصد است.

وی ادامه داد: بودجه مصوب شهرداری تبریز برای تملک در سال جاری ۱۸۰ میلیارد تومان است که ۶۷ میلیارد آن تحقق یافته است.  مجموع تملک اموال آتش‌نشانی، ۸۲ میلیارد مصوب بود که ۳۴ درصد آن محقق شده است.

موحدنیا افزود: ترک تشریفات تحت هیچ شرایطی اتفاق نیفتاده و ۳۰ درصد مناقصات شرکت‌کننده‌ای نداشت.

معاون برنامه‌ریزی شهردار تبریز خاطرنشان کرد: بودجه مصوب جاری یک هزار و ۸۶۷ میلیارد ریال بود که سهم ۹ ماه دوره‌ای ما یک هزار و ۲۷۵ میلیارد ریال می‌باشد که ۸۳۰ میلیارد آن از بودجه دور محق شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام

مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
پربازدیدترین ها