کد خبر: ۱۰۵۹۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
معاون شهردار تبریز:
معاون برنامه‌ریزی شهردار تبریز گفت: ۱۳۸ میلیارد تومان مبلغ مصوب متروی تبریز در سال جاری بود که دو برابر آن یعنی ۲۶۳ میلیارد تومان تحقق یافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مرتضی موحدنیا در جلسه علنی شورای اسلامی شهر با اعلام این خبر، اظهار کرد: بودجه عمرانی شهرداری تبریز در سال ۹۸، یک هزار و ۵۱۷ میلیارد تومان است که در ۹ ماه اخیر ۷۳۰ میلیارد تومان آن تحقق یافته است؛  عملکرد عمرانی نسبت به کل بودجه ۳۷ درصد است.

وی ادامه داد: بودجه مصوب شهرداری تبریز برای تملک در سال جاری ۱۸۰ میلیارد تومان است که ۶۷ میلیارد آن تحقق یافته است.  مجموع تملک اموال آتش‌نشانی، ۸۲ میلیارد مصوب بود که ۳۴ درصد آن محقق شده است.

موحدنیا افزود: ترک تشریفات تحت هیچ شرایطی اتفاق نیفتاده و ۳۰ درصد مناقصات شرکت‌کننده‌ای نداشت.

معاون برنامه‌ریزی شهردار تبریز خاطرنشان کرد: بودجه مصوب جاری یک هزار و ۸۶۷ میلیارد ریال بود که سهم ۹ ماه دوره‌ای ما یک هزار و ۲۷۵ میلیارد ریال می‌باشد که ۸۳۰ میلیارد آن از بودجه دور محق شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.