کد خبر: ۱۰۵۹۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
شهردار شیراز:
شهردار شیراز گفت: سرعت احداث پروژه های تقاطع مهدیه – امیرکبیر و تقاطع باهنر – کمربندی مثبت است و این پروژه ها تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حیدر اسکندرپور در بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح محمدبهمن بیگی (مهدیه – امیرکبیر) اظهار کرد: تلاش داریم این پروژه در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

وی پیشرفت پروژه مهدیه – امیرکبیر را خوب ارزیابی کرد و گفت: طی هفته های اخیر عرشه پل غرب به شرق این پروژه بتن ریزی شد و در حال حاضر در حال آماده سازی این تقاطع برای بتن ریزی عرشه شرق به شمال غرب هستیم.

شهردار شیراز اضافه کرد: از جمله مهمترین کارکردهای این پروژه که در ابتدای بلوار امیرکبیر و مقابل مرکز تعویض پلاک واقع شده، می توان به توزیع ترافیک ورودی به شیراز، انتقال ترافیک به رینگ های پیرامونی و جلوگیری از ورود ترافیک خودروها به ویژه ماشین های سنگین به محدوده شهری اشاره کرد.

اسکندرپور همچنین در بازدید از تقاطع دکتر خدادوست (باهنر – کمربندی)، سرعت پیشرفت این پروژه را مناسب دانست و خاطرنشان کرد: مشکلات اجرایی، روند احداث پروژه را سخت کرده، اما تلاش داریم تا پایان سال این تقاطع را به بهره برداری برسانیم.

وی برودت هوا، عبور و مرور خودروها در زیر پروژه و جابه‌جایی تاسیسات شهری را از جمله مشکلات اجرایی تقاطع دکتر خدادوست (باهنر – کمربندی) عنوان کرد و افزود: جابه‌جایی تاسیسات این پروژه هم اکنون انجام و روند احداث این تقاطع طی ماه های اخیر از سرعت مناسبی برخوردار شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تغییرات کرونایی متروی تهران در سال جاری

تغییرات کرونایی متروی تهران در سال جاری

نايب رييس هيات مديره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: در يك سال گذشته با انتشار ويروس كرونا شركت بهره برداري متروی تهران علاوه بر ارائه خدمات ريلي با شعار دقت، ايمني، سرعت در جهت حفظ سلامت مسافران در برابر اين ويروس اقدامات پيشگيرانه مختلفي را براي مقابله با اين بيماري انجام مي دهد.
مراسم رونمایی ازتابلو نقاشی ظهر عاشورا در ايستگاه شادمان

مراسم رونمایی ازتابلو نقاشی ظهر عاشورا در ايستگاه شادمان

مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه از اختصاص فضا در ايستگاه هاي متروي تهران براي به نمايش آثار هنري هنرمندان در عرصه هاي مختلف خبر داد.