کد خبر: ۱۰۵۹۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
شهردار شیراز:
شهردار شیراز گفت: سرعت احداث پروژه های تقاطع مهدیه – امیرکبیر و تقاطع باهنر – کمربندی مثبت است و این پروژه ها تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حیدر اسکندرپور در بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح محمدبهمن بیگی (مهدیه – امیرکبیر) اظهار کرد: تلاش داریم این پروژه در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

وی پیشرفت پروژه مهدیه – امیرکبیر را خوب ارزیابی کرد و گفت: طی هفته های اخیر عرشه پل غرب به شرق این پروژه بتن ریزی شد و در حال حاضر در حال آماده سازی این تقاطع برای بتن ریزی عرشه شرق به شمال غرب هستیم.

شهردار شیراز اضافه کرد: از جمله مهمترین کارکردهای این پروژه که در ابتدای بلوار امیرکبیر و مقابل مرکز تعویض پلاک واقع شده، می توان به توزیع ترافیک ورودی به شیراز، انتقال ترافیک به رینگ های پیرامونی و جلوگیری از ورود ترافیک خودروها به ویژه ماشین های سنگین به محدوده شهری اشاره کرد.

اسکندرپور همچنین در بازدید از تقاطع دکتر خدادوست (باهنر – کمربندی)، سرعت پیشرفت این پروژه را مناسب دانست و خاطرنشان کرد: مشکلات اجرایی، روند احداث پروژه را سخت کرده، اما تلاش داریم تا پایان سال این تقاطع را به بهره برداری برسانیم.

وی برودت هوا، عبور و مرور خودروها در زیر پروژه و جابه‌جایی تاسیسات شهری را از جمله مشکلات اجرایی تقاطع دکتر خدادوست (باهنر – کمربندی) عنوان کرد و افزود: جابه‌جایی تاسیسات این پروژه هم اکنون انجام و روند احداث این تقاطع طی ماه های اخیر از سرعت مناسبی برخوردار شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.