کد خبر: ۱۰۵۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
مدیرکل راهداری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیرکل راهداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تردد در محورهای مواصلاتی استان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نصیری در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به وجود گردنه‌های برفگیر و ریزش برف در استان، استفاده از زنجیر چرخ الزامی است.

نصیری با بیان اینکه تردد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است، گفت: با توجه به لغزندگی جاده‌ها و ادامه بارش برف و باران، رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

وی افزود: رانندگان همچنین پیش از حرکت، سیستم گرمایشی خودرو را بررسی کنند و خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

نصیری تصریح کرد: هم اکنون بارش برف در مسیرهای، یاسوج-سپیدار، دشت روم، یاسوج سرفاریاب، یاسوج به سی سخت و یاسوج- بابامیدان یاسوج- سمیرم، یاسوج- اقلید، یاسوج- مارگون و یاسوج- لوداب ادامه دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.