کد خبر: ۱۰۵۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
بیست و هشتمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در شماره ۲۸ پاییز ۱۳۹۸ این فصلنامه هشت عنوان مقاله به شرح ذیل منتشر شده است. 
ارائه مدل هوشمندی کسب‌وکار براساس رویکرد دوسوتوانی 
ارزیابی و تحلیل ابعاد و مؤلفه‎های تاب‎آوری انرژی شهری با رویکرد مدل‏سازی معادلات ساختاری (موردمطالعه: شهر بوشهر)
بررسی اثرات نامتقارن رشد اقتصادی بر قیمت مسکن در ایران؛ رویکرد ARDL غیرخطی
تبیین پدیدارشناختی عوامل مؤثر بر افزایش تمایل مشتریان به بازدید مجدد از مراکز خرید در شهرها: با رویکرد پژوهش ترکیبی
تحلیل دسترسی و نظام پراکنش فضایی کاربری‌ها در راستای عدالت توزیعی جهت سرزندگی فضاهای شهـری (موردمطالعه: ناحیـه 3 منطقه 16 شهـر تهران)/ رابطه بین پسماند جامد شهری و درآمد ناخالص داخلی در قطب‌های گردشگری ایران
طراحی الگوی مدیریت عملکرد سبز بر مبنای مدل EFQM در شهرداری تهران/ 
مدیریت ارزش پروژه‌های طراحی و توسعه زیرساخت‎های شهری با رویکرد اقتصاد پایدار (موردمطالعه: تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرج)
 گفتنی است، اشاعه و گسترش دانش اقتصاد و مدیریت شهری، انتشار یافته‌ها و نظریات جدید در این حوزه، نشر پژوهش‌های حوزه‌های مرتبط و فراهم آوردن زمینه تبادل آرا در مسائل وابسته به اقتصاد و مدیریت شهری، از جمله اهم اهداف این فصلنامه علمی است. فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری، دارای درجه علمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و در پایگاه استنادی بین‌المللی ISI و پایگاه‏های استنادی سراسری Noormags، Magiran، Ricest،SID ،Ensani ، EZM، Econbiz و Gate Way-Bayern نمایه شده است.
پایگاه تخصصی Econlit وابسته به انجمن علمی اقتصاد آمریکا نیز که یکی از معتبرترین انجمن‌های اقتصادی بین‌المللی محسوب می‌شود در شماره ژوئن سال ۲۰۱۵ به معرفی ۱۲ مجله معتبر دنیا پرداخت که فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری نیز در میان آنها قرار داشت.
 انجمن علمی اقتصاد شهری ایران (حائز رتبه انجمن علمی برتر گروه علوم انسانی کشور در پنج سال پیاپی) به ریاست دکتر حسین محمدپور زرندی صاحب امتیاز و سید محسن طباطبایی مزدآبادی مدیر مسئول این فصلنامه علمی می‌باشد. دکتر مهدی صادقی شاهدانی نیز سردبیری این فصلنامه را بر عهده دارد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‎توانند به سایت‌های WWW.iueam.ir و WWW.iuea.ir مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.