کد خبر: ۱۰۵۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
مردم شهید پرور شهر ری بار دیگر فرزند شهید خود را درآغوش کشیدند .
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امروز ۱۷ دی ماه ۹۸ شهید وحید  زمانی نیا و شهید مصطفی محمد میرزایی از همراهان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهر شهید پرور ری توسط مردم فهیم و شهید پرور منطقه ۲۰ از میدان سه راه ورامین تا حرم حضرت عبدالعظیم  تشییع شد.
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام
گفتنی است خبرنگار شهر فردا در این مراسم با یکی از سرداران سپاه پاسداران  به گفتگو نشست که در ذیل این گزارش آمده است. 

 سردار قاسم رضایی در پاسخ به سوال خبرنگار شهر فردا مبنی بر اینکه با توجه به اتفاقی که در کشور افتاده و توییت های ترامپ در تهدید ایران در صورت مقابله آینده  ایران را در خاورمیانه چطور توصیف می کنید، اظهار داشت: امروز به پاس خون همه شهدا و روح امام شهدا امت اسلامی صدا و ندایشان بسم الله قاسم الجبارین است . 
تشییع همراهان شهید سپهبد سلیمانی در ری / امت اسلام آماده انتقام
وی افزود: این بسم الله قاسم الجبارین معنا دارد این تهدیدهایی که مطرح می‌کنند جز رجزی پوچ نیست آنها کوچکتر از آن اند که ایران را تهدید کنند امروز به پاس خون شهید سلیمانی که زمانی که ایشان زنده بودند اسمشان  لرزه به پیکرشان انداخته بود اما امروز خون این شهید بزرگوار زلزله بر روح استکبار انداخته است و همه منتظر لبیک به ندای رهبرهستند.

وی افزود: دشمنان بویژه ترامپ این را فهمیده است که نگاه جمهوری اسلامی ایران و نگاه مردم ایران به دشمنانش چگونه است و پاسخ کوبنده خواهد داشت اگر بخواهد تکانی بخورد. امروز در ایران اسلامی وحدت ایجاد شده است که در تاریخ سابقه ندارد لذا امروز نسبت به تمام ۴۰ سال گذشته ایران اسلامی پویاست و آماده هرگونه پاسخ کوبنده و وحشتناک برای استکبار جهانی است. 

سردار قاسم رضایی در پاسخ به اینکه کمترین پاسخی که ایران به سران آمریکا خواهد داد، چیست؟ گفت:  کمترین پاسخی که ایران خواهد داشت این است که هیچ لحظه ای  هیچ نظامی آمریکایی در هیچ جای دنیا آسایش و امنیت نخواهند داشت. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.