کد خبر: ۱۰۵۳۲۵
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: برای داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ نشده‌اند، ترتیبی داده شده که از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ۹۸ بتوانند ثبت‌نام کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین توکلی اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ از ۱۶ آذر ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org آغاز شد و ساعت ۲۴ روز ۲۸ آذر به پایان رسید.

وی افزود: همچنین به منظور تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ در مهلت مقرر ۱۶ تا ۲۸ آذر ثبت‌نام کرده‌اند، اطلاعات ثبت‌نامی از دوشنبه ۱۴ بهمن تا چهارشنبه ۱۶ بهمن روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده پس از مطالعه دفترچه و اطلاعیه اصلاحات نسبت به کنترل و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، ۴۸۱ هزار و ۸۲ نفر در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ ثبت نام کرده‌اند.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.