کد خبر: ۱۰۵۳۲۵
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: برای داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ نشده‌اند، ترتیبی داده شده که از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ۹۸ بتوانند ثبت‌نام کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین توکلی اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ از ۱۶ آذر ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org آغاز شد و ساعت ۲۴ روز ۲۸ آذر به پایان رسید.

وی افزود: همچنین به منظور تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ در مهلت مقرر ۱۶ تا ۲۸ آذر ثبت‌نام کرده‌اند، اطلاعات ثبت‌نامی از دوشنبه ۱۴ بهمن تا چهارشنبه ۱۶ بهمن روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده پس از مطالعه دفترچه و اطلاعیه اصلاحات نسبت به کنترل و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، ۴۸۱ هزار و ۸۲ نفر در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ ثبت نام کرده‌اند.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.