کد خبر: ۱۰۵۳۱۸
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
ملکی خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق در کارگاه چوب و مصنوعات چوبی در خیابان نرگس و فوت یک کارگر افغانستانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،جلال ملکی با بیان اینکه ساعت ٣ و ۴۴ دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه آتش سوزی گسترده در کارگاه چوب و مصنوعات چوبی در خیابان نرگس به سامانه ١٢۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد، اظهار کرد: بلافاصله پس از آن سه ایستگاه به همراه تانکرهای آب و تجهیزات تنفسی به محله حادثه اعزام می شود. 

وی با بیان اینکه محل آتش سوزی کارگاهی مسقف به وسعت حدودا ۴٠٠ متر بود که با سقف‌های شیروانی که مقاومت کمی در برابر حرارت دارد پوشیده شده بود، اضافه کرد: این کارگاه محلی برای تولید مصنوعات چوبی بود که در آن مقدار زیادی چوب نگهداری می‌شد.کارگاه دارای یک نیم طبقه نیز بود و در بخشی از آن اتاقی برای استراحت کارگران وجود داشت. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با تاکید بر اینکه اطلاعات اولیه حاکی از آن بود پس از خروج تعدادی از کارگران یکی از آنها داخل کارگاه حضور دارد، تصریح کرد: آتش نشانان به طور همزمان عملیات اطفاء حریق را آغاز کردند و با به همراه داشتن تجهیزات تنفسی وارد محل شدند و جست و جو را انجام دادند. 

ملکی ادامه داد: کمی پس از ادامه جست و جوها آتش نشانان پیکر سوخته این کارگر را که جوانی ١٨ ساله و تبعه افغانستان بود پیدا کردند و پس از تحویل به اورژانس مشخص شد متاسفانه جان خود را از دست داده است. آتش نشانان در ادامه عملیات از گسترش آتش جلوگیری کردند و حریق اطفاء شد. 

وی تاکید کرد: این عملیات ساعت ۵ و ٢٧ دقیقه بامداد به پایان رسیده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.