کد خبر: ۱۰۵۳۱۸
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
ملکی خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق در کارگاه چوب و مصنوعات چوبی در خیابان نرگس و فوت یک کارگر افغانستانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،جلال ملکی با بیان اینکه ساعت ٣ و ۴۴ دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه آتش سوزی گسترده در کارگاه چوب و مصنوعات چوبی در خیابان نرگس به سامانه ١٢۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد، اظهار کرد: بلافاصله پس از آن سه ایستگاه به همراه تانکرهای آب و تجهیزات تنفسی به محله حادثه اعزام می شود. 

وی با بیان اینکه محل آتش سوزی کارگاهی مسقف به وسعت حدودا ۴٠٠ متر بود که با سقف‌های شیروانی که مقاومت کمی در برابر حرارت دارد پوشیده شده بود، اضافه کرد: این کارگاه محلی برای تولید مصنوعات چوبی بود که در آن مقدار زیادی چوب نگهداری می‌شد.کارگاه دارای یک نیم طبقه نیز بود و در بخشی از آن اتاقی برای استراحت کارگران وجود داشت. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با تاکید بر اینکه اطلاعات اولیه حاکی از آن بود پس از خروج تعدادی از کارگران یکی از آنها داخل کارگاه حضور دارد، تصریح کرد: آتش نشانان به طور همزمان عملیات اطفاء حریق را آغاز کردند و با به همراه داشتن تجهیزات تنفسی وارد محل شدند و جست و جو را انجام دادند. 

ملکی ادامه داد: کمی پس از ادامه جست و جوها آتش نشانان پیکر سوخته این کارگر را که جوانی ١٨ ساله و تبعه افغانستان بود پیدا کردند و پس از تحویل به اورژانس مشخص شد متاسفانه جان خود را از دست داده است. آتش نشانان در ادامه عملیات از گسترش آتش جلوگیری کردند و حریق اطفاء شد. 

وی تاکید کرد: این عملیات ساعت ۵ و ٢٧ دقیقه بامداد به پایان رسیده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.