کد خبر: ۱۰۵۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
زمین هشتمین ایستگاه آتش نشانی منطقه 15 به منظور تامین زیرساختهای محله ها به سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تحویل شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی اکبر کریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر گفت: این زمین به مساحت هزار متر مربع در خیابان شهید غلامی محله مسعودیه قرار دارد که به منظور ساخت ایستگاه آتش نشانی به سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تحویل شد.

وی با اشاره به اینکه با ساخت این ایستگاه تعداد ایستگاه های منطقه به 8 می رسد، افزود: به زودی مراحل عمرانی آن توسط سازمان آتش نشانی آغاز می شود.

کریمی پور با اشاره به اینکه همواره ساخت ایستگاه‌های جدید با نیازسنجی از محلات در دستورکار است، گفت: با بهره برداری این ایستگاه میانگین زمان حضور نیروهای آتش نشانی تهران در محل حادثه کاهش چمشگیری خواهد داشت.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت: افتتاح این ایستگاه‌ سبب افزایش حس امنیت در میان شهروندان و کاهش فشار کاری نیروهای آتش نشانی می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.