کد خبر: ۱۰۵۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
مديرعامل شركت مترو خبر داد
علي امام از افتتاح 4 پست برق 63.20كيلو وات برق تا پايان سال جاري در خطوط 3،4 و 7 متروي تهران خبر داد و گفت: در پي اين افتتاح شاهد افزايش 40 درصدي ظرفيت تامين برق در خطوط متروي تهران خواهيم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علي امام از افزودن 4 پست جديد63.20 كيلووات برق تا پايان سال جاري به ظرفيت پست‌هاي برق موجود در خطوط مترو تهران خبر داد.

مديرعامل شركت مترو با بيان اين كه افتتاح اين 4 پست برق منجر به افزايش 40 درصدي تامين برق در خطوط متروي پايتخت خواهد شد، ادامه داد: اين پست‌ها شامل پست نوبنياد و قلعه مرغي در خط 3، پست اكباتان در خط 4 و پست شرقي خط 7 در خيابان محلاتي است.

امام  تاكيد كرد: افتتاح پست‌هاي جديد برق ضمن بهره‌برداري بهتر از خطوط به عنوان يكي از عوامل موثر در كاهش سرفاصله حركتي قطارها نيز موثر است.

مديرعامل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو) در پايان خاطر نشان كرد: همچنين برنامه‌ريزي‌هاي لازم به منظور بهره‌برداري از 2 پست برق ديگر در سال آتي صورت گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
پربازدیدترین ها