کد خبر: ۱۰۵۱۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
چهار پروژه عمرانی و خدماتی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرری افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پروژه‌های عمرانی و خدماتی محله اسلامی گام در مجتمع ۱۰۹۶ واحدی گلستان شهرری با حضور سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتتاح شد.

این پروژه‌ها به‌منظور رفع بیکاری و فقر شهروندان منطقه در طبقه‌های زیرین و بالای مسجد حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شهرک گلستان احداث‌ شده است.

مرکز نیکوکاری سیدالکریم (ع) به مساحت ۳۰ مترمربع در دوطبقه با اعتبار ۴۰ میلیون تومان و با حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) احداث‌ شده است.

سالن ورزشی با مساحت ۳۰۰ مترمربع بااعتباری بالغ‌بر ۲۵۰ میلیون تومان احداث‌ شده که ۱۰۰ میلیون آن توسط سپاه و ۱۵۰ میلیون نیز توسط خیران پرداخت‌شده است.

کانون فرهنگی خیریه طبیب به‌منظور امور درمانی بهداشتی گروه جهادی پزشکی با هزینه‌ای بالغ‌بر ۷۰ میلیون تومان احداث و با هزینه ۴۰ میلیون تومان احداث‌ شده است که گروه‌های جهادی ۳ روز در هفته برای خدمات‌رسانی به اهالی محله در این مرکز حضور پیدا می‌کنند.

کارگاه‌های مونتاژکاری و گوهرتراشی به‌منظور اشتغال‌زایی در طبقه دوم مسجد بااعتباری بالغ‌بر ۱۲۰ میلیون احداث‌ شده و هم‌اکنون ۲۰ نفر در این مرکز در حال فعالیت می‌باشند و در هفته آینده نیز ۴۰ نفر دیگر در این کارگاه‌ها مشغول به کار می‌شوند و امیدواریم تا پایان سال میزان افراد شاغل در مرکز به ۱۰۰ نفر برسد.

مراسم افتتاح پروژه‌های محله اسلامی گام با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه، سردار حسن‌زاده فرمانده سپاه استان تهران، سرهنگ فخاری فرمانده بسیج ناحیه ری، توکلی سرپرست فرمانداری شهرستان ری و جمعی دیگر از مسئولان اداری و نظامی شهرستان و مردم محله برگزار شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
آخرین اخبار