کد خبر: ۱۰۵۱۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
چهار پروژه عمرانی و خدماتی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرری افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پروژه‌های عمرانی و خدماتی محله اسلامی گام در مجتمع ۱۰۹۶ واحدی گلستان شهرری با حضور سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتتاح شد.

این پروژه‌ها به‌منظور رفع بیکاری و فقر شهروندان منطقه در طبقه‌های زیرین و بالای مسجد حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شهرک گلستان احداث‌ شده است.

مرکز نیکوکاری سیدالکریم (ع) به مساحت ۳۰ مترمربع در دوطبقه با اعتبار ۴۰ میلیون تومان و با حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) احداث‌ شده است.

سالن ورزشی با مساحت ۳۰۰ مترمربع بااعتباری بالغ‌بر ۲۵۰ میلیون تومان احداث‌ شده که ۱۰۰ میلیون آن توسط سپاه و ۱۵۰ میلیون نیز توسط خیران پرداخت‌شده است.

کانون فرهنگی خیریه طبیب به‌منظور امور درمانی بهداشتی گروه جهادی پزشکی با هزینه‌ای بالغ‌بر ۷۰ میلیون تومان احداث و با هزینه ۴۰ میلیون تومان احداث‌ شده است که گروه‌های جهادی ۳ روز در هفته برای خدمات‌رسانی به اهالی محله در این مرکز حضور پیدا می‌کنند.

کارگاه‌های مونتاژکاری و گوهرتراشی به‌منظور اشتغال‌زایی در طبقه دوم مسجد بااعتباری بالغ‌بر ۱۲۰ میلیون احداث‌ شده و هم‌اکنون ۲۰ نفر در این مرکز در حال فعالیت می‌باشند و در هفته آینده نیز ۴۰ نفر دیگر در این کارگاه‌ها مشغول به کار می‌شوند و امیدواریم تا پایان سال میزان افراد شاغل در مرکز به ۱۰۰ نفر برسد.

مراسم افتتاح پروژه‌های محله اسلامی گام با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه، سردار حسن‌زاده فرمانده سپاه استان تهران، سرهنگ فخاری فرمانده بسیج ناحیه ری، توکلی سرپرست فرمانداری شهرستان ری و جمعی دیگر از مسئولان اداری و نظامی شهرستان و مردم محله برگزار شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.