کد خبر: ۱۰۵۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو) با حضور در سومين نمایشگاه «تهران هوشمند» به معرفي دستاوردها و نيز طرح نيازهاي صنعت مترو در حوزه هوشمندسازي پرداختند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو) با حضور در سومين نمایشگاه «تهران هوشمند» به معرفي دستاوردها و نيز طرح نيازهاي صنعت مترو در حوزه هوشمندسازي پرداختند.

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو)؛ نمايشگاه تهران هوشمند در روزهاي 18 و  19 آذر در مرکز همایش‌های برج میلاد در حال برگزاري است.

بر اساس اين گزارش شركت مترو با حضور در اين نمايشگاه به معرفي و طرح نيازهاي صنعت مترو در حوزه هوشمندسازي پرداخت.

در اين نمايشگاه دو روزه بازديدكنندگان با مواردي از قبيل سیستم شبکه انتقال چند سرویسی، سیستم اطلاع‌رسانی صوتی،سیستم مدیریت تجهیزات ایستگاه، مانیتورینگ و فرمان تجهیزات پست‌های برق ایستگاه‌ها شامل سیستم SCADA و DCS، پست‌های فشار قوی GIS، سیستم جمع‌آوری اطلاعات بلیت، پست‌های تامین برق ایستگاهی (LPS)، پست‌های تامین برق نیروی کشش (TPS)، تجهیزات ریل برق‌رسانی به قطار، سیستم اطلاع‌رسانی مسافرین، سیستم سیگنالینگ، تهویه و اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق گازی و نيز آبي، آسانسورها و پله‌های برقی با کارکرد سنگین آشنا شدند.

همچنين کلیپ‌های معرفی خطوط ۶ و ۷ و نيز بروشورهای معرفی خطوط و سامانه‌های موجود به مراجعه‌كنندگان جهت آشنايي بيشتر با تلاش متخصصان شركت مترو ارائه شد.

گفتني است مدیران شهری و دولتی و نيز اعضاي شوراي اسلامي شهر تهران در سومين نمایشگاه «تهران هوشمند» حضور داشتند و شركت‌هاي دانش‌بنيان، شتاب‌دهنده‌ها و استارت آپ‌ها اين فرصت را يافتند تا به معرفي خود و دستاوردهايشان بپردازند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.