کد خبر: ۱۰۵۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو) با حضور در سومين نمایشگاه «تهران هوشمند» به معرفي دستاوردها و نيز طرح نيازهاي صنعت مترو در حوزه هوشمندسازي پرداختند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو) با حضور در سومين نمایشگاه «تهران هوشمند» به معرفي دستاوردها و نيز طرح نيازهاي صنعت مترو در حوزه هوشمندسازي پرداختند.

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو)؛ نمايشگاه تهران هوشمند در روزهاي 18 و  19 آذر در مرکز همایش‌های برج میلاد در حال برگزاري است.

بر اساس اين گزارش شركت مترو با حضور در اين نمايشگاه به معرفي و طرح نيازهاي صنعت مترو در حوزه هوشمندسازي پرداخت.

در اين نمايشگاه دو روزه بازديدكنندگان با مواردي از قبيل سیستم شبکه انتقال چند سرویسی، سیستم اطلاع‌رسانی صوتی،سیستم مدیریت تجهیزات ایستگاه، مانیتورینگ و فرمان تجهیزات پست‌های برق ایستگاه‌ها شامل سیستم SCADA و DCS، پست‌های فشار قوی GIS، سیستم جمع‌آوری اطلاعات بلیت، پست‌های تامین برق ایستگاهی (LPS)، پست‌های تامین برق نیروی کشش (TPS)، تجهیزات ریل برق‌رسانی به قطار، سیستم اطلاع‌رسانی مسافرین، سیستم سیگنالینگ، تهویه و اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق گازی و نيز آبي، آسانسورها و پله‌های برقی با کارکرد سنگین آشنا شدند.

همچنين کلیپ‌های معرفی خطوط ۶ و ۷ و نيز بروشورهای معرفی خطوط و سامانه‌های موجود به مراجعه‌كنندگان جهت آشنايي بيشتر با تلاش متخصصان شركت مترو ارائه شد.

گفتني است مدیران شهری و دولتی و نيز اعضاي شوراي اسلامي شهر تهران در سومين نمایشگاه «تهران هوشمند» حضور داشتند و شركت‌هاي دانش‌بنيان، شتاب‌دهنده‌ها و استارت آپ‌ها اين فرصت را يافتند تا به معرفي خود و دستاوردهايشان بپردازند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
آخرین اخبار