کد خبر: ۱۰۵۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
یک سال از روزی که شهردار تهران تصمیم گرفت تا در روز سه‌شنبه، بدون خودروی شخصی و با دوچرخه یا وسایل حمل و نقل عمومی در خیابان‌های شهر تردد کند، گذشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیروز حناچی صبح امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ماه ۹۸، در یک سالگی پیوستن به کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو و به مناسبت هفته پژوهش و نوآوری، با محمدحسین بوچانی رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران و جمعی از کارکنان این مرکز را رکاب زد.

همچنین، محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک، پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت اتوبرسرانی و جمعی از کارکنان این شرکت، شهردار تهران را در این سه‌شنبه بدون خودرو همراهی کردند.

حناچی به روال معمول مسیر میدان توحید تا میدان ولیعصر (عج) را با همراهی همکاران خود رکاب زد و پس از توقفی کوتاه، از میدان ولیعصر (عج) راهی خیابان بهشت شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.