کد خبر: ۱۰۵۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
مدیر منطقه هشت شهرداری تبریز گفت: پس از اتمام عملیات سنگفرش، نسبت به ساماندهی و تملک برخی از خانه‌های همجوار به منظور گسترش خانه استاد شهریار نیز اقدام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی مدبر در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز عملیات سنگفرش کوچه استاد شهریار، اظهار کرد: این محل محور گردشگری شهر تبریز است و در طرح تفصیلی نیز به عنوان معبر پیاده‌راه درنظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه این محور حدود یک کیلومتر طول دارد، ادامه داد: مسیر اصلی این محور، مسیر خانه استاد شهریار است که در نظر داریم پس از اتمام عملیات سنگفرش، نسبت به ساماندهی و تملک برخی از خانه‌های همجوار به منظور گسترش خانه استاد شهریار نیز اقدام می‌شود.

مدیر منطقه هشت شهرداری تبریز تصریح کرد: سعی می‌شود مرحله نخست عملیات نیمی از این مسیر که تقریبا ۵۰۰ متر است، تا یک ماه آینده به اتمام برسد؛ بودجه پیش‌بینی شده برای سنگفرش کل مسیر یک میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به روند سنگفرش برخی از خیابان‌ها و مسیرهای منطقه هشت و دیگر مناطق تاریخی شهر تبریز، گفت: عملیات سنگفرش کوچه استاد شهریار، اولین پروژه نیست و قرار است شش نقطه دیگر از این منطقه نیز به سنگفرش تبدیل شود.

مدبر در رابطه با سایر پروژه‌های سطح منطقه، اضافه کرد: به دنبال احداث مسیرهای گردشگری در سطح منطقه هستیم، همچنین قرار است از خودروهای برقی در این مسیرها استفاده شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.