کد خبر: ۱۰۵۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
مدیر منطقه هشت شهرداری تبریز گفت: پس از اتمام عملیات سنگفرش، نسبت به ساماندهی و تملک برخی از خانه‌های همجوار به منظور گسترش خانه استاد شهریار نیز اقدام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی مدبر در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز عملیات سنگفرش کوچه استاد شهریار، اظهار کرد: این محل محور گردشگری شهر تبریز است و در طرح تفصیلی نیز به عنوان معبر پیاده‌راه درنظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه این محور حدود یک کیلومتر طول دارد، ادامه داد: مسیر اصلی این محور، مسیر خانه استاد شهریار است که در نظر داریم پس از اتمام عملیات سنگفرش، نسبت به ساماندهی و تملک برخی از خانه‌های همجوار به منظور گسترش خانه استاد شهریار نیز اقدام می‌شود.

مدیر منطقه هشت شهرداری تبریز تصریح کرد: سعی می‌شود مرحله نخست عملیات نیمی از این مسیر که تقریبا ۵۰۰ متر است، تا یک ماه آینده به اتمام برسد؛ بودجه پیش‌بینی شده برای سنگفرش کل مسیر یک میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به روند سنگفرش برخی از خیابان‌ها و مسیرهای منطقه هشت و دیگر مناطق تاریخی شهر تبریز، گفت: عملیات سنگفرش کوچه استاد شهریار، اولین پروژه نیست و قرار است شش نقطه دیگر از این منطقه نیز به سنگفرش تبدیل شود.

مدبر در رابطه با سایر پروژه‌های سطح منطقه، اضافه کرد: به دنبال احداث مسیرهای گردشگری در سطح منطقه هستیم، همچنین قرار است از خودروهای برقی در این مسیرها استفاده شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.