کد خبر: ۱۰۴۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۲
معاون خدمات شهری شهردار کرمانشاه از کمک و کارآیی چاه‌های جذبی احداث شده در سطح شهر برای دفع و کنترل آب‌های سطحی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خسرو عیساییان در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به حجم بالای بارش اخیر در مدت زمان کوتاه، اظهار کرد: با مدیریت شهردار کرمانشاه، چند چاه جذبی برای نخستین‌بار در غرب کشور در سطح شهر کرمانشاه احداث شد که در بارش اخیر با کمک آن‌ها توانستیم آب‌های سطحی برخی مناطق را کنترل و دفع کنیم.

وی ادامه داد: در سنوات گذشته نیز برای دفع آب‌های سطحی با مشکلات زیادی روبه‌رو بودیم که در این دوره از مدیریت شهری روند خوبی برای حل این مشکلات در پیش گرفته شد.

معاون خدمات شهری شهردار کرمانشاه تصریح کرد: با پیش‌بینی سازمان هواشناسی نیروهای خدماتی در سطح مناطق به حالت آماده‌باش درآمدند؛ کانال‌های سطح شهر نیز لایروبی و برگ‌ها پاکسازی شد.

عیساییان با تاکید بر لزوم ارتباط شهروندان با شهرداری، افزود: شهروندان در ایام بارش برف و باران می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته با سامانه ۱۳۷ شهرداری برای اعلام مشکلات محله و منطقه خود ارتباط برقرار کنند.

وی گفت: هشت سایت اصلی برف‌روبی در سطح شهر تعبیه و سعی شده در نزدیکی تمام مسیرهای شیبدار سطح شهر سایت‌های موقت جهت برف‌روبی سریع احداث شود.

معاون خدمات شهری شهردار کرمانشاه از شهروندان درخواست کرد تا در ایام بارش باران و برف از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند و در صورت ضرورت تردد اقدامات ایمنی را رعایت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند