کد خبر: ۱۰۴۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از آمادگی کامل شهرداری در صورت بارش برف خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهرام عارف‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: شهرداری کرمانشاه با آماده‌باش ۱۲ دستگاه بیل بکهو، هشت دستگاه لودر،   ۱۲ تیغه برف روب، ۱۸ گریدر و ۴۰ دستگاه کمپرسی آمادگی کامل با بحران احتمالی بارش برف در شهر کرمانشاه را دارد.

ویبا اشاره به سایت‌های برف‌روبی در سطح شهر،  افزود: هشت سایت اصلی برف‌روبی در سطح مناطق هشتگانه دایر شده و سایت‌های فرعی در سطح مناطق نیز در حال شکل‌گیری‌ است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرمانشاه، تصریح کرد: مخازن شن و نمک در محل‌هایی که احتمال وقوع بحران پیش‌بینی می‌شود، تعبیه شده و همچنین کیسه‌های شن و نمک توسط سایت‌های برف‌روبی درب مدارس و اداره‌ها توزیع می‌شود.

عارف‌کیا از آماده‌باش ۲۴ ساعته دو هزار نیروی خدماتی برای برف‌روبی خبرداد و افزود: علاوه بر نیروهای خدماتی، نیروهای ستادی شهرداری نیز برای حل مشکلات شهروندان آماده هستند.

وی گفت: شهروندان می‌توانند مشکلات و بحران‌های احتمالی در سطح شهر را با سامانه ۱۳۷ به صورت ۲۴ ساعته در میان بگذارند.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ضمن درخواست همکاری شهروندان از آن‌ها خواست در زمان بارش برف و یخبندان از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند و در صورت تردد جوانب احتیاط را رعایت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.
سناریوی تلخ غرق شدگی‌ در رودخانه کرج

سناریوی تلخ غرق شدگی‌ در رودخانه کرج

هر ساله با فرا رسیدن هوای گرم شاهد بی توجهی به تابلوی شنا کردن ممنوع و وقوع حوادث غرق شدگی در رودخانه کرج هستیم، سناریوی تلخی که همچنان ادامه دارد.