کد خبر: ۱۰۴۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از آمادگی کامل شهرداری در صورت بارش برف خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهرام عارف‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: شهرداری کرمانشاه با آماده‌باش ۱۲ دستگاه بیل بکهو، هشت دستگاه لودر،   ۱۲ تیغه برف روب، ۱۸ گریدر و ۴۰ دستگاه کمپرسی آمادگی کامل با بحران احتمالی بارش برف در شهر کرمانشاه را دارد.

ویبا اشاره به سایت‌های برف‌روبی در سطح شهر،  افزود: هشت سایت اصلی برف‌روبی در سطح مناطق هشتگانه دایر شده و سایت‌های فرعی در سطح مناطق نیز در حال شکل‌گیری‌ است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرمانشاه، تصریح کرد: مخازن شن و نمک در محل‌هایی که احتمال وقوع بحران پیش‌بینی می‌شود، تعبیه شده و همچنین کیسه‌های شن و نمک توسط سایت‌های برف‌روبی درب مدارس و اداره‌ها توزیع می‌شود.

عارف‌کیا از آماده‌باش ۲۴ ساعته دو هزار نیروی خدماتی برای برف‌روبی خبرداد و افزود: علاوه بر نیروهای خدماتی، نیروهای ستادی شهرداری نیز برای حل مشکلات شهروندان آماده هستند.

وی گفت: شهروندان می‌توانند مشکلات و بحران‌های احتمالی در سطح شهر را با سامانه ۱۳۷ به صورت ۲۴ ساعته در میان بگذارند.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ضمن درخواست همکاری شهروندان از آن‌ها خواست در زمان بارش برف و یخبندان از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند و در صورت تردد جوانب احتیاط را رعایت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.