کد خبر: ۱۰۴۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
شهردار تبریز از تامین هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان برای مترو تبریز در دو سال اخیر توسط شهرداری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج شهین‌باهر با اعلام این خبر اظهار کرد: تمام مناطق، سازمان‌ها و معاونت‌های شهرداری تبریز در دو سال اخیر برای پیشبرد پروژه قطار شهری تبریز سنگ تمام گذاشتند که این همت در هیچ دوره‌ای وجود نداشته است.

وی با اشاره به آلودگی هوای تبریز در روزهای اخیر، تصریح کرد: با توجه به اینکه بسیاری از بیماری‌های خطرناک ناشی از آلودگی هوا است، تکمیل هرچه سریع‌تر مترو تبریز که جایگاهی ویژه در ارتقاء حمل و نقل عمومی دارد، می‌تواند مانع ایجاد آلایندگی شود.

شهردار تبریز گفت: در خوشبینانه‌ترین حالت بیش از ۵۰ درصد آلودگی هوا ناشی از دود خودروها است که همین موضوع نشان می‌دهد باید بیش از پیش به پروژه قطار شهری تبریز توجه داشته باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.