کد خبر: ۱۰۴۹۲۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
رئیس پلیس راه ایلام:
رئیس پلیس راه ایلام گفت: به علت بارش باران، سطح جاده های استان ایلام لغزنده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ رضا همتی زاده  در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با افزایش برودت هوا اکثر ارتفاعات استان دچار مه گرفتگی شدید شده و رانندگان در هوای مه آلود باید چراغ های خودرو را روشن نموده و با فاصله طولی مناسب با خودروها رانندگی کنند.

وی ادامه داد: اولین عکس العمل در مواجه با شرایط آب و هوایی یا شرایط غیر معمول دیگر برای راننده ، کاهش سرعت خودرو است و راننده باید  سرعت خودرو را با شرایط محیطی  تطبیق دهد.

وی بیان کرد: در صورتی که آب در سطح جاده ها و معابر جاری شده باشد راننده نباید با سرعت وارد آن شود زیرا آب موجود میان جاده و لاستیک قرار می گیرد و اصطکاک خودرو و جاده را به صفر نزدیک می کند و در این حالت خودرو روی قشری از آب حرکت کرده و احتمال واژگونی شدن خودرو بوجود می آید.

سرهنگ همتی زاده تصریح کرد: رانندگانی تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند تا در صورت لزوم از آن استفاده کنند.

رئیس پلیس راه استان در پایان گفت: رعایت سرعت مطمئنه و رانندگی با صبر و حوصله می تواند از عوامل پیشگیری از وقوع تصادفات رانندگی جلوگیری کند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.
آخرین اخبار