کد خبر: ۱۰۴۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار گفت: به منظور حضور پررنگ و پایش مناطق آزاد و طبیعی در غرب استان تهران، گشت و پایش ویژه مناطق آزاد شهریار و ملارد در دستور کار قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فاطمه برنا در تشریح این گشت و پایش ها اظهار داشت: در نخستین روز پایش ها با اقدام به موقع یگان حفاظت شهرستان های شهریار و ملارد دو شکارچی متخلف در منطقه آزاد اخترآباد قبل از شروع به شکار دستگیر و از آنها دو اسلحه شکاری کشف و ضبط شدکه یکی از اسلحه ها قاچاق و بدون مجوز بود.

برنا افزود: افراد متخلف جهت اقدامات بعدی به مراجع قضائی معرفی شده و اسلحه های ضبط شده در اختیار یگان حفاظت اداره کل استان تهران قرار گرفت.  

وی تصریح کرد: با توجه به ممنوعیت شکار در سال جاری و بمنظور حفاظت از محیط زیست وگونه های جانوری موجود در حوزه استحفاظی شهریار و ملارد، گشت و پایش مشترک عرصه های طبیعی توسط یگان حفاظت دو شهرستان ادامه خواهد داشت.

یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از ابتدای آبان تا پایان هفته گذشته موفق به کشف و ضبط تعداد ۵۷ اسلحه شکاری مجاز و غیر مجاز از متخلفین در سطح استان شده بود که بیشتر آن به مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان تهران اختصاص داشت.
برچسب ها: شکار ، محیط زیست ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.
سناریوی تلخ غرق شدگی‌ در رودخانه کرج

سناریوی تلخ غرق شدگی‌ در رودخانه کرج

هر ساله با فرا رسیدن هوای گرم شاهد بی توجهی به تابلوی شنا کردن ممنوع و وقوع حوادث غرق شدگی در رودخانه کرج هستیم، سناریوی تلخی که همچنان ادامه دارد.