کد خبر: ۱۰۴۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار گفت: به منظور حضور پررنگ و پایش مناطق آزاد و طبیعی در غرب استان تهران، گشت و پایش ویژه مناطق آزاد شهریار و ملارد در دستور کار قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فاطمه برنا در تشریح این گشت و پایش ها اظهار داشت: در نخستین روز پایش ها با اقدام به موقع یگان حفاظت شهرستان های شهریار و ملارد دو شکارچی متخلف در منطقه آزاد اخترآباد قبل از شروع به شکار دستگیر و از آنها دو اسلحه شکاری کشف و ضبط شدکه یکی از اسلحه ها قاچاق و بدون مجوز بود.

برنا افزود: افراد متخلف جهت اقدامات بعدی به مراجع قضائی معرفی شده و اسلحه های ضبط شده در اختیار یگان حفاظت اداره کل استان تهران قرار گرفت.  

وی تصریح کرد: با توجه به ممنوعیت شکار در سال جاری و بمنظور حفاظت از محیط زیست وگونه های جانوری موجود در حوزه استحفاظی شهریار و ملارد، گشت و پایش مشترک عرصه های طبیعی توسط یگان حفاظت دو شهرستان ادامه خواهد داشت.

یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از ابتدای آبان تا پایان هفته گذشته موفق به کشف و ضبط تعداد ۵۷ اسلحه شکاری مجاز و غیر مجاز از متخلفین در سطح استان شده بود که بیشتر آن به مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان تهران اختصاص داشت.
برچسب ها: شکار ، محیط زیست ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.