کد خبر: ۱۰۴۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
هوای تهران با شاخص 83 در وضعیت سالم قرار دارد. بدین ترتیب تهرانی‌ها امسال 187 روز را هوای سالم تنفس کردند و پیش‌بینی می‌شود روز آینده نیز این وضعیت پایدار باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همچنین پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از آن است که با رشد ناپایداری روزانه و گاهی وزش باد همراه با بارش‌های پراکنده در ساعات بعدازظهر،  کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی بماند. همچنین در اواخر وقت شنبه با توجه به وزش باد و ناپایداری‌های جوی همراه با بارش باران، احتمال می‌رود باوجود افزایش حجم ترافیک کیفیت هوا در شرایط سالم قرار بگیرد.

با استمرار وضعیت ناپایدار جو و تداوم بارش تا ساعات اولیه روز یکشنبه، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده‌ها فراهم شده و کیفیت هوا در شرایط سالم قرار خواهد گرفت. در طی روز نیز وزش باد مؤثر همراه با بارش باران از تجمع آلاینده‌ها جلوگیری کرده و بنابراین در ساعات پایانی روز یکشنبه نیز برقراری وضعیت سالم برای کیفیت هوای شهر تهران پیش‌بینی می‌شود.

در حال حاضر دمای هوا 11 درجه است و پیش‌بینی می‌شود کمینه دمای هوا در روز آینده 6 درجه و بیشینه دما 12درجه باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

اخذ مالیات از خانه های خالی به نفع بازار مسکن است

مصطفی قلی‏خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر بتوان اطلاعات دقیقی از خانه‌های خالی به دست آورد، به‌طور قطع اخذ مالیات از آنها به نفع بازار مسکن خواهد بود.
ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

ساخت خانه های کوچک مقیاس برای اقشار کم درآمد/ شهرداری نقش تسهیل گری دارد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های کوچک مقیاس خبر داد و گفت: شهرداری نقش تسهیل گری ساخت این خانه ها را برعهده دارد.
آخرین اخبار