کد خبر: ۱۰۴۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
هوای تهران با شاخص 83 در وضعیت سالم قرار دارد. بدین ترتیب تهرانی‌ها امسال 187 روز را هوای سالم تنفس کردند و پیش‌بینی می‌شود روز آینده نیز این وضعیت پایدار باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همچنین پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از آن است که با رشد ناپایداری روزانه و گاهی وزش باد همراه با بارش‌های پراکنده در ساعات بعدازظهر،  کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی بماند. همچنین در اواخر وقت شنبه با توجه به وزش باد و ناپایداری‌های جوی همراه با بارش باران، احتمال می‌رود باوجود افزایش حجم ترافیک کیفیت هوا در شرایط سالم قرار بگیرد.

با استمرار وضعیت ناپایدار جو و تداوم بارش تا ساعات اولیه روز یکشنبه، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده‌ها فراهم شده و کیفیت هوا در شرایط سالم قرار خواهد گرفت. در طی روز نیز وزش باد مؤثر همراه با بارش باران از تجمع آلاینده‌ها جلوگیری کرده و بنابراین در ساعات پایانی روز یکشنبه نیز برقراری وضعیت سالم برای کیفیت هوای شهر تهران پیش‌بینی می‌شود.

در حال حاضر دمای هوا 11 درجه است و پیش‌بینی می‌شود کمینه دمای هوا در روز آینده 6 درجه و بیشینه دما 12درجه باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.