کد خبر: ۱۰۴۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان:
مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان گفت: در حال حاضر ۷۰ درصد آبیاری منطقه ۱۵ با روش قطره‌ای و بابلر(آب‌فشان) انجام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود قاسمی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه منابع آب‌های زیرزمینی کاهش یافته یا دچار آلودگی شده، نمی‌توان از آن برای آبیاری فضای سبز منطقه استفاده کرد.

وی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته مقرر شده سال آینده به میزان ۱۰ لیتر بر ثانیه پساب تصفیه شده از فاضلاب شهر اصفهان دریافت کنیم که در صورت تحقق معضل کم‌آبی در منطقه ۱۵ برطرف خواهد شد.

مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان تصریح کرد: در گذشته آبیاری فضای سبز منطقه به روش غرقابی انجام می‌شد که با پیگیری‌های صورت گرفته در حال حاضر ۷۰ درصد آبیاری با روش بابلر(آب‌فشان) و قطره‌ای انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه سالانه بودجه مناسب برای بابلر کردن بلوارها و آبیاری قطره‌ای فضاهای سبز منطقه ۱۵ اختصاص می‌یابد، گفت: در سال جاری یک میلیارد تومان برای این امر اختصاص یافته است

قاسمی ادامه داد: در بخش تخلفات شهری بیشترین تخلف در اراضی کشاورزی انجام می‌شود به طوری که افراد خاطی، اراضی را محصور و در آن اقدام به ویلاسازی می‌کنند که در این راستا اقدمات قانونی با استفاده از حکم دادستانی انجام شده است.

مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان با تاکید بر بروز رسانی پرداخت حقوق کارگران منطقه، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر بدهی معوق به کارگران و کارکنان نداریم و در آینده‌ای نزدیک نیز با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، حقوق کارگران شرکتی و کارمندان شهرداری به صورت همزمان پرداخت خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.