کد خبر: ۱۰۴۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان گفت: نخستین نشست "تجربه شهر" به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص تجارب مدیریتی و اجرایی شهرداران سابق اصفهان در بیست و سومین روز از آذرماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا صادقیان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: نظام مدیریت دانش و کارکردهای ویژه آن در زمینه‌های گردآوری، ثبت درس آموخته‌ها و آموزه‌های حین کار و به اشتراک‌گذاری و اشاعه دانش نه تنها برای سازمان ایجاد ارزش افزوده می‌کند، بلکه باعث ارتقاء سازمان و جلوگیری از اتلاف تجربیات کارکنان با توجه به تغییرات، جابه‌جایی‌ها، بازنشستگی و... می‌شود.

وی افزود: علاوه بر راه اندازی سامانه مدیریت دانش، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی در نظر دارد جهت آشنایی نزدیک مدیران و کارکنان شهرداری با تجربیات مدیران و کارشناسان اسبق شهرداری اصفهان سلسله نشست‌های "تجربه شهر" را برگزار کند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان با بیان اینکه به مناسبت هفته پژوهش نخستین نشست "تجربه شهر" به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص تجارب مدیریتی و اجرایی شهرداران سابق اصفهان برنامه‌ریزی شده است، گفت: نخستین نشست " تجربه شهر" با عنوان تجارب مدیریتی شهرداران دهه ۶۰ در شهرداری اصفهان روز ۲۱ آذرماه سال‌جاری با دعوت از "ملک مدنی" شهردار اسبق اصفهان به عنوان سخنران اصلی برنامه‌ریزی شده و تعدادی از شهرداران اسبق اصفهان دعوت شده‌اند.

وی تاکید کرد: شهر اصفهان حاصل تجربه و عملکرد مدیران گذشته تا امروز است و آینده شهر نیز بر اساس تجربیات مدیران شهری از گذشته تاکنون شکل می‌گیرد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.