کد خبر: ۱۰۴۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۰
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: با هدف ارتقاء سطح سلامت شهروندان، از این هفته جمعه‌ها صبح طرح رایگان "ساعت سلامتی" در جاده سلامت ناژوان اجرا می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید رسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: طرح رایگان ساعت سلامتی در جاده سلامت ناژوان با همکاری کلینیک سلامت ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر روزهای جمعه اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: "ساعت سلامتی" که به عنوان طرح پایش سلامتی از این هفته جمعه‌ها با نگاه ویژه به حساس‌سازی شهروندان نسبت به مباحث حوزه سلامت اجرا می‌شود، تمام اعضای یک خانواده را تحت پوشش قرار می‌دهد.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان ادامه داد: غرفه‌های پایش سلامتی، فروشگاه مواد غذایی سلامت محور، ‌مشاوره رایگان تغذیه و سلامت و کارگاه کوتاه سلامتی با حضور متخصصان و کارشناسان حوزه بهداشت و درمان از برنامه‌های این طرح است.

وی گفت: مجموعه ناژوان با هدف حساس‌سازی و گفتمان‌سازی موضوعات حوزه سلامت و با رویکرد پیشگیری و فرهنگ‌سازی، اقدامات فراگیری را برنامه ریزی کرده است.

هاشمیان با اشاره به ضرورت رویداد محور شدن برنامه‌های تفریحی و گردشگری، گفت: این طرح نخستین گام در زمینه تحقق ایجاد پاتوق‌های مختلف در جاده سلامت ناژوان است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان افزود: سلامت جسم و روان شهروندان تا حدود زیادی متاثر از فضای فرهنگی و اجتماعی جامعه است و ما هر چه بتوانیم شادابی، نشاط و امید را به جامعه تزریق کنیم به سلامت شهروندان کمک کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: آگاهی و حساس‌سازی شهروندان ‌با نگاه پیشگیرانه، می‌تواند نقش مؤثری در کاهش بیماری‌ها و نگرانی‌های حوزه‌های سلامت مردم داشته باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

ژنرال قاسم سلیمانی به شهادت رسید

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید.
تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

تصویب لایحه درآمدهای پایدار به نفع اقشار کم درآمد

مهدی جمالی نژاد گفت: تصویب کامل لایحه درآمدهای پایدار در مجلس فشار را از روی قشر ضعیف برداشته و سعی بر این است عوارض مصوب از کسانی دریافت شود که تمکن مالی بیشتری دارند.