کد خبر: ۱۰۴۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۰
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: با هدف ارتقاء سطح سلامت شهروندان، از این هفته جمعه‌ها صبح طرح رایگان "ساعت سلامتی" در جاده سلامت ناژوان اجرا می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید رسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: طرح رایگان ساعت سلامتی در جاده سلامت ناژوان با همکاری کلینیک سلامت ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر روزهای جمعه اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: "ساعت سلامتی" که به عنوان طرح پایش سلامتی از این هفته جمعه‌ها با نگاه ویژه به حساس‌سازی شهروندان نسبت به مباحث حوزه سلامت اجرا می‌شود، تمام اعضای یک خانواده را تحت پوشش قرار می‌دهد.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان ادامه داد: غرفه‌های پایش سلامتی، فروشگاه مواد غذایی سلامت محور، ‌مشاوره رایگان تغذیه و سلامت و کارگاه کوتاه سلامتی با حضور متخصصان و کارشناسان حوزه بهداشت و درمان از برنامه‌های این طرح است.

وی گفت: مجموعه ناژوان با هدف حساس‌سازی و گفتمان‌سازی موضوعات حوزه سلامت و با رویکرد پیشگیری و فرهنگ‌سازی، اقدامات فراگیری را برنامه ریزی کرده است.

هاشمیان با اشاره به ضرورت رویداد محور شدن برنامه‌های تفریحی و گردشگری، گفت: این طرح نخستین گام در زمینه تحقق ایجاد پاتوق‌های مختلف در جاده سلامت ناژوان است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان افزود: سلامت جسم و روان شهروندان تا حدود زیادی متاثر از فضای فرهنگی و اجتماعی جامعه است و ما هر چه بتوانیم شادابی، نشاط و امید را به جامعه تزریق کنیم به سلامت شهروندان کمک کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: آگاهی و حساس‌سازی شهروندان ‌با نگاه پیشگیرانه، می‌تواند نقش مؤثری در کاهش بیماری‌ها و نگرانی‌های حوزه‌های سلامت مردم داشته باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.